İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Vadesiz Mevduat

Vadesiz Mevduat Hesabı ile bireysel bankacılık hizmetleri elinizin altında.

Vadesiz Hesap günlük yaşamınızda ihtiyacınız olan bütün bireysel bankacılık hizmetlerinden kolaylıkla yararlanmanızı sağlar.

Vadesiz Hesabınızı TL veya döviz cinsinden açtırabilir, birikimlerinizi dilediğiniz an kullanabilirsiniz.

  • Vadesiz Mevduat Hesabı ile nakit ve çek taşıma derdinden kurtulur, her türlü ödemenizi banka kartınızla rahatlıkla yapabilirsiniz.
  • QNB Finansbank CardFinans Nakit ile tüm QNB Finansbank ATM'lerin yanı sıra Tek Nokta ATM'leri aracılığıyla 24 saat bankacılık hizmetinden yararlanabilirsiniz.
  • Telefon ve İnternet Şubesi'nden, hesaplarınız hakkında bilgi alabilir, hesap özetinizi faksla isteyebilir, ödemelerinizi ve diğer bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  • Otomatik Ödeme Talimatı vererek faturalarınızın ödeme tarihlerini takip etmek zorunda kalmadan zamanında ödenmelerini sağlayabilirsiniz.
  • EFT ve havale işlemlerinizi gerçekleştirebilir, QNB Finansbank şubeleri arasındaki havalelerinizi QNB Finansbank ATM'lerden, İnternet Şubesi'nden ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Her türlü sorun ve geri bildiriminizi 0850 222 0900 ve 0850 222 2900 no'lu telefon bankacılığından ve QNB Finansbank internet sitesinden iletebilirsiniz.

Mevcut müşterimizseniz vadesiz mevduat hesap açma ve kapatma işlemlerinizi tüm QNB Finansbank şubelerinden, 0850 222 09 00 no'lu telefon bankacılığından, QNB Finansbank İnternet Şubesinden veya Cep Şubesinden yapabilirsiniz.

Halihazırda müşterimiz değilseniz vadesiz mevduat hesap açma işlemlerinizi tüm QNB Finansbank şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Hesabınızdan Bankamızca 3 ayda bir 38,25 TL hesap işletim ücreti tahsil edilecektir. Bankamızda yalnızca döviz hesabınız bulunması veya TL hesabınızın bakiyesinin yetersiz olması durumunda döviz tevdiat hesabınızdan 38,25 TL karşılığı döviz tutarı tahsil edilecektir. Hesaplama tahsilatın yapılacağı gün geçerli olan bankamız döviz alış kuru kullanılarak yapılacaktır.

Vadesiz Hesaba dilediğiniz zaman para yatırabilir ve çekebilirsiniz.

Mevcut müşterimizseniz vadesiz mevduat hesap açma ve kapama işlemlerinizi tüm QNB Finansbank şubelerinden, 0850 222 09 00 no'lu telefon bankacılığından, QNB Finansbank İnternet Şubesinden veya Cep Şubesinden; mevcutta müşterimiz değilseniz vadesiz mevduat hesap açma işleminizi tüm QNB Finansbank şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.