İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Kazandıran Günlük Hesap

Kazandıran Günlük Hesap

Kazandıran Günlük Hesap, vadesiz hesabın avantajlarını vadeli hesabın kazancıyla birleştiren bir üründür.

Kazandıran Günlük Hesap ile gün içerisinde her türlü bankacılık işlemlerinizi yaparak gün sonunda da vade endişesi olmadan avantajlı faiz oranlarıyla kazanın, kazancınızı günlük olarak hemen alın.

 • Kazandıran Günlük Hesap, hesap açılışı esnasında QNB Finansbank'ta, bankanın belirlediği portföy büyüklüğüne (100 bin TL veya USD/EUR karşılığı tutardaki varlık toplamı) sahip olan müşteriler için TL, USD ya da EUR döviz cinsinden diledikleri tutarda açılabilir.
 • Kazandıran Günlük Hesap açılışlarında, bankaca belirtilen alt limit tutarının altında olmayacak şekilde, bir alt limit tutarı belirlenir.
 • Bankaca belirlenen bu alt limit tutarı gerçek kişi TL hesaplar için minimum 5000 TL, gerçek kişi EUR/USD hesaplar minimum 5.000 EUR/USD'dir. Tüzel kişilerde ise; banka tarafından belirlenen standart alt limit minimum 20.000 TL/EUR/USD'dir.
 • Hesaplarınızın alt limitlerini nakit ihtiyacınıza göre dilediğiniz zaman yükseltebilirsiniz.
 • Hesap açılışı esnasında belirlenen alt limit tutarı vadesiz hesapta kalır, faiz tahakkuk etmez. Alt limit üzerindeki tutar bankanın belirlediği gün sonu saatinde, güncel Kazandıran Günlük Hesap faizi ile değerlenmek üzere ilişkili vadeli hesaba aktarılır.
 • Uygulanacak faiz oranı; hesap açılışında seçilen para birimine, ilişkili vadeli hesapta bulunan tutara ve Kazandıran Günlük Hesap'ın müşteriye ilk tanımlanma tarihine göre banka tarafından serbestçe belirlenir.
 • Gün başında hesaba faiz tahakkuku yapıldıktan sonra vadeli hesaptaki bakiye, Kazandıran Günlük Hesap'a bağlı vadesiz hesaba aktarılır.
 • Hesap sahipleri ihtiyaç duymaları halinde, QNB Finansbank tarafından serbestçe belirlenen gün sonu saatinden sonra diledikleri zaman, ilişkili vadeli hesaplarındaki tüm bakiyeyi o günkü faiz getirilerinden feragat ettiklerini kabul ederek Kazandıran Günlük Hesap ile ilişkili vadesiz hesaplarına aktarabilirler.
 • Kazandıran Günlük Hesap ile;
  • Gün içerisinde para yatırıp çekilebilir.
  • Havale/EFT işlemlerinizi gerçekleştirilebilir.
  • Fatura ödemeleri yapılabilir.
  • Otomatik fatura ödeme talimatı ve düzenli ödeme talimatı verilebilir.
  • Ek hesap limiti tanımlanabilir.

Her türlü sorun ve geri bildiriminizi 0850 222 2900 no'lu telefon bankacılığından ve QNB Finansbank internet sitesinden iletebilirsiniz.

Kazandıran Günlük Hesap açılış ve hesap kapatma işlemlerinizi tüm QNB Finansbank şubelerinden, 0850 222 0 900 no'lu telefon bankacılığından, QNB Finansbank internet şubesinden gerçekleştirebilirsiniz.

Hesabınızdan Bankamızca 3 ayda bir 38,25 TL hesap işletim ücreti tahsil edilecektir. Bankamızda yalnızca döviz hesabınız bulunması veya TL hesabınızın bakiyesinin yetersiz olması durumunda döviz tevdiat hesabınızdan 38,25 TL karşılığı döviz tutarı tahsil edilecektir. Hesaplama tahsilatın yapılacağı gün geçerli olan bankamız döviz alış kuru kullanılarak yapılacaktır.

Kazandıran Günlük Hesap faiz oranları için şubenizle görüşebilirsiniz.

Kazandıran Günlük Hesap, vadesiz hesabın avantajlarını vadeli hesabın kazancıyla birleştiren bir üründür. Kazandıran Günlük Hesap ile gün içerisinde her türlü bankacılık işlemlerinizi yaparak , gün sonunda da vade endişesi olmadan avantajlı faiz oranlarıyla kazanın, kazancınızı günlük olarak hemen alın.

Kazandıran Günlük Hesap açılış işlemlerinizi tüm QNB Finansbank şubelerinden, 0850 222 0 900 no'lu telefon bankacılığından, QNB Finansbank internet şubesinden gerçekleştirebilirsiniz.

Kazandıran Günlük Hesap açılış, kapanış, alt limit güncelleme işlemlerinizi tüm QNB Finansbank şubelerinden, 0850 222 0 900 no'lu telefon bankacılığından, QNB Finansbank internet şubesinden gerçekleştirebilirsiniz.

Kazandıran Günlük Hesap açabilmek veya mevcut bir vadesiz hesaba Kazandıran Günlük Hesap özelliği tanımlanabilmesi için müşterilerin QNB Finansbank'ta bankanın belirlediği (100 bin TL veya USD/EUR karşılığı tutardaki varlık toplamı) portföy büyüklüğüne sahip olması gerekmektedir.

Kazandıran Günlük Hesap TL, USD ya da EUR döviz cinsinden açılabilir.

Bireysel ve tüzel müşterilerimiz Kazandıran Günlük Hesap açabilirler.

Kazandıran Günlük Hesap özelliği mevcut vadesiz hesaplara da tanımlanabilmektedir. Maaş hesapları, Çift Sarılı Hesap özellikli hesaplar ve otomatik repo talimatlı hesaplara Kazandıran Günlük Hesap özelliği tanımlanamamaktadır.

Kazandıran günlük hesap alt limiti müşterinin kazandıran günlük hesap özellikli vadesiz hesabında kalacak ve gün sonundan sonrada müşterinin kullanabileceği tutarı ifade etmektedir. Bankaca belirlenen bu alt limit tutarı gerçek kişi TL hesaplar için minimum 5000 TL, gerçek kişi EUR/USD hesaplar minimum 5.000 EUR/USD'dir. Tüzel kişilerde ise; banka tarafından belirlenen standart alt limit minimum 20.000 TL/EUR/USD'dir.

Kazandıran Günlük Hesap alt limit tutarı QNB Finansbank şubeleri, 0850 222 0 900 no'lu telefon bankacılığı ve QNB Finansbank internet şubesinden güncellenebilmektedir.

Kazandıran Günlük Hesap para yatırma üst limiti bulunmamaktadır.

Kazandıran Günlük Hesap ile vadesiz mevduat ile yapılabilen para yatırma/çekme, havale/eft işlemleri, fatura ödemeleri, otomatik fatura ödeme ve düzenli ödeme talimatı verme ve ek hesap limiti tanımlama gibi tüm işlemleri yapılabilmektedir.

Tutar vadeli hesaba aktarıldıktan sonra dilediğiniz zaman QNB Finansbank şubeleri, 0850 222 0 900 no'lu telefon bankacılığı ve QNB Finansbank internet şubesinden o günkü vadeli hesap bozulabilir ve tüm tutar vadesiz hesaba aktarılabilir. Ancak, Kazandıran Günlük Hesap için o gün faiz kazanılamaz.