İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Bereketli Ticari Hesap

Esnafımıza bolluk getiren hesap:
Bereketli Ticari Hesap

Bereketli Ticari Hesap KOBİ müşterilerimize özel vadeli hesabın kazancının bir araya getirildiği nakit akışınızı yönetirken nakde ihtiyacınız olmadığı günlerde birikiminizi değerlendirme fırsatı sunan TL mevduat hesabıdır.

Bereketli Ticari Hesap vadesiz mevduat mantığıyla işleyen ve gün sonunda belirlenen alt limit ve üst limit tutarları arasındaki vadesiz hesabınızda kalan o gün dahil son 7 gün içindeki minimum bakiyenin gün sonunda ilişkili vadeli hesabınıza aktarılarak gecelik faiz getirisi kazanabileceğiniz bir hesaptır.

Bu hesapla vadesiz hesap ile yapılan bütün işlemleri yapabilir, vade endişesi olmadan avantajlı oranlarla faiz getirisi elde edebilirsiniz.

Bereketli Ticari Hesap'ın Avantajları Nelerdir?

  • Vade bozulması endişeniz olmadan gün içerisinde fatura ödeme, para aktarma, para çekme/yatırma işlemlerini rahatça yapabilirsiniz, yani nakit akışınızı etkilemeden faiz getirisi elde edebilirsiniz.
  • Tek bir hesapla günlük işlemlerinizi ve faiz getirilerinizi rahatça takip edebilirsiniz.
  • Bu hesabınıza KOBİ Nakit hesap limiti tanımlatabilirsiniz.

Bereketli Ticari Hesap Açabileceğiniz Kanallar

Bereketli Ticari Hesap Tanışma faiz oranı 45 gün için Türk Lirası hesaplar için %13.15*, 45 gün ardından ise %10 olarak güncellenmektedir.

*Belirtilen faiz oranları yıllık brüt faizi ifade etmektedir.

Tanışma faiz oranı ilk hesap açılış tarihinden itibaren 45 gün boyunca geçerlidir. 45 gün sonra tanışma faiz oranı sona erecek olup, güncel faiz oranı ile gecelik değerlendirilmeye devam edecektir.

Tanışma faizi oranından faydalanabilmek için mevduatınızın belirlenen alt limit tutarı ile üst limit tutarı arasında olması gerekmektedir. Bereketli Ticari Hesapta alt limit bulunmazken, maksimum üst limit tutarı ise 250 bin TL olması gerekir.

Vadesiz bakiye bulundurulan ilk günde geçerli olan özel Bereketli Ticari Hesap faiz oranı, ilk hesap açılış tarihinden itibaren 45 gün süre ile uygulanır. Ayrıca tanışma faiz oranından bir kez faydalanılabilir.

Bereketli Ticari Hesap, vadesiz mevduat mantığıyla işleyen ve gün sonunda belirlenen alt limit ve üst limit tutarları arasındaki vadesiz hesabınızda kalan o gün dahil son 7 gün içindeki minimum bakiyenin gün sonunda ilişkili vadeli hesabınıza aktarılarak gecelik faiz getirisi kazanabileceğiniz bir hesaptır.

Elbette! Bereketli Ticari Hesap'ınıza istediğiniz zaman erişebilirsiniz. Şubelerimizden haftaiçi mesai saatleri içinde, Telefon bankacılığı / İnternet ve mobil bankacılık aracılığıyla ise 7/24 hesaplarınızı kontrol edebilir, işlemlerinizi gerçekleştirebilir, hesabınıza erişebilirsiniz.

Evet. Bereketli Ticari Hesap'ınız vadesiz hesap mantığıyla işlediği için gün içerisinde istenildiği zaman para yatırılabilir. İstenilen zaman ve istenilen tutarda hesaptan para çekilebilir. Sadece gün sonunda kısa bir süre, alt limit ve üst limit tutarları arasındaki vadesiz hesabınızda kalan o gün dahil son 7 gün içindeki minimum bakiye ilişkili vadeli hesapta değerlenirken para çekimi yapılamaz. Bu ürünün vadeli özelliği vadesiz hesap altında takip edildiği için; müşteri tarafından vadeli hesaba para giriş çıkışı yapılamaz.

Paranın tümü çekildiğinde ise Bereketli Ticari hesabınız kapanmaz.