İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Altın Hesap

Altın Fiyatları Ne Olursa Olsun, Mutlaka Bir Altın Hesabınız Olsun!

QNB Finansbank'tan Altın Hesap ile dilediğiniz zaman gram cinsinden altın alıp satabilir ve isterseniz altın birikiminizi vadeli hesapta değerlendirebilirsiniz. Böylece artık altın'a yatırım yapmak döviz işlemleri yapmak kadar kolay!

Birikimlerinizi çalınma ya da kaybetme riski taşımadan, altın hesabınızda güvenle birikiminizi tutabilirsiniz.

Altın alış ve satış işlemlerinizi işçilik maliyetine katlanmadan avantajlı kurlardan gerçekleştirebilirsiniz.

Altın birikiminizi 1 günden 1 yıla kadar bütün vadelerde vadeli mevduat olarak değerlendirebilirsiniz.

Vadesiz altın hesabınız üzerinden yaptığınız altın alım/satım işlemleri için QNB Finansbank serbest piyasa kuru kullanılmaktadır.

Siz de altın yatırımlarınızı daha güvenli ve avantajlı yapmak istiyor ya da birikimlerinizi altın'da değerlendirmek istiyorsanız QNB Finansbank'ta altın işlemleri artık böyle yapılır!

Her türlü sorun ve geri bildiriminizi 0850 222 0900 ve 0850 222 2900 no'lu telefon bankacılığından ve QNB Finansbank internet sitesinden iletebilirsiniz.

Hesap açılışlarınızı tüm QNB Finansbank şubelerinden, 0850 222 09 00 no'lu telefon bankacılığından, QNB Finansbank websitesinden gerçekleştirebilirsiniz.

Vadesiz ve vadeli altın hesap açılış ve kapatma işlemlerinizi larınızı tüm QNB Finansbank şubelerinden, 0850 222 09 00 no'lu telefon bankacılığından, QNB Finansbank internet bankacılığından gerçekleştirebilirsiniz

  • Vadeli Altın Hesap oranları için şubelerimizden bilgi alabilirsiniz.
  • Hesap işletim ücreti alınmamaktadır.

Hesabınızı şubenizden talimat vererek dilediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Biriktirdiğiniz tutarlar hesabınıza toplu olarak geri ödenir.

Altın Hesaba istediğiniz tutarlarda istediğiniz zaman para yatırabilirsiniz. Düzenli bir ödeme talimatı söz konusu değildir.

Altın Hesap vadesiz hesap niteliğindedir. Vadesiz hesaba faiz işlemez.

Hesap açılışlarınızı tüm QNB Finansbank Şubelerinden, 0850 222 09 00 no'lu Telefon Bankacılığımızdan, QNB Finansbank İnternet Şubesinden ve Cep Şubeden gerçekleştirebilirsiniz.