İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Hesap Kapatma Bilgilendirme

Hesap Kapatma Bilgilendirme

Bankamız nezdinde bulunan ve kesintisiz olarak en az 180 gün süreyle hareket görmeyen vadesiz hesaplarınız hareketsiz hesap olarak kabul edilir. Hareketsiz hesaplarınızı hesap işletim ücreti tahsilatı tarihinden önce herhangi bir ücret ödemeden aşağıda belirtilen yöntemlerden tercih edeceğiniz biri ile kapatarak ilgili dönem hesap işletim ücretinden muaf olabilirsiniz.

Hesap kapama işlemlerinizi herhangi bir QNB Finansbank Şubesine yanınızda geçerli kimlik belgeniz ile (nüfus cüzdanı, pasaport veya sürücü belgesi) başvurarak kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca 0850 222 0 900 QNB Finansbank Telefon Bankacılığını arayarak Diğer İşlemler -> "Bankacılık İşlemleri" -> "Bilgi Güncelleme" adımından müşteri temsilcisine bağlanarak hesap kapama işlemi yapabilirsiniz. Ek olarak, QNB Finansbank İnternet Şubesinden Hesaplar -> Hesap Kapatma menü adımından da hesaplarınızı kapatabilirsiniz.

Hareketsiz hesaplarınız ile ilgili bankamız hesap işletim ücreti tahsilatı dönemlerinden en az 30 gün önce bankamızda bulunan iletişim adresinize SMS, E mail veya posta yolu ile bilgilendirme yapılmaktadır. Hareketsiz hesaplarınızı hesap işletim ücreti tahsilatı tarihine kadar kapatmamanız durumunda hesap işletim ücreti tahsil edilecektir. Bankamız hesap işletim ücretleri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.