bildirim ikonu
Ana içeriğin başı

Borsa İstanbul Borçlanma Araçları Piyasası İşlemleri

Bono ve tahvilleri doğrudan almak diye buna denir!

QNB Finansbank'tan yatırımcılara müjde: Borsa İstanbul Borçlanma Araçları Piyasası'na gerçek zamanlı doğrudan erişim fırsatı QNB Finansbank İnternet Şubesi'nde!

Bono ve tahvil işlemleriniz için; QNB Finansbank İnternet Şubesi aracılığıyla doğrudan Borsa İstanbul Borçlanma Araçları Piyasası'na erişerek alım satım işlemleri yapabilir, piyasaya emir iletebilir, emir değişiklik ve iptal taleplerinizi gerçekleştirilebilirsiniz.

Artık Borsa İstanbul Borçlanma Araçları Piyasası'ndaki fiyatları anlık olarak gözlemleyebilir ve kendi fiyat teklifinizi verebilirsiniz. Üstelik tüm bu avantajlara sahip olmak için sadece QNB Finansbank İnternet Şubemiz'e giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Hangi işlemleri yapabilirim? Sağladığı avantajlar nelerdir?

  • Doğrudan Borsa İstanbul'a bağlanıp; Tahvil/Bono Piyasasındaki fiyat değişimlerini anlık olarak en güvenilir kaynağından takip edebilirsiniz.
  • İlgilendiğiniz tahvil/bono kağıdı için piyasada geçen en güncel işlem fiyatları üzerinden alım/satım yapabilir; hatta kendi fiyat teklifinizi Borsa İstanbul'a iletebilirsiniz.
  • Seans saatleri içinde alım/satım emri iletebilir, vermiş olduğunuz emirlerde değişiklik veya iptal yapabilirsiniz.
  • Üstelik bütün bu hizmetlere, şubeye gitmeden ya da çağrı merkezine bağlanmak zorunda kalmadan, sadece QNB Finansbank İnternet Şubesi'ne giriş yaparak kolayca ulaşabilirsiniz.
  • QNB Finansbank İnternet Şubesi sadece Borsa İstanbul'a doğrudan bağlanabilmeniz için aracılık yapacaktır. Onbinde üç gibi küçük bir komisyon dışında herhangi bir ücret ödemezsiniz.* Böylece işlem yapacağınız tahvil/bono kağıdı için en avantajlı faiz/fiyatı veren aracı kurumu bulmak için zaman kaybetmenize de gerek kalmaz.

*QNB Finansbank komisyonlar üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Komisyon üzerinden ayrıca %5 oranında BSMV tahsil edilir.