bildirim ikonu
Ana içeriğin başı

🌱 Miles&Smiles QNB Finansbank Çevreci Standımız 🌱
 
Merhaba! 
 
QNB Finansbank olarak Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde çevreye duyarlı bir stantla karşınızdayız! Doğayı korumaya önem veriyor ve Dünyayla1 olduğumuz sürdürülebilir bir gelecek için çalışıyoruz. 
 
Etkinlikteki sürdürülebilir adımlarımıza dair detayları aşağıda bulabilirsiniz:

Karbon İzini Azaltma

Miles&Smiles QNB Finansbank ile tüm dünya sizin dedik; hem sizi dünyayla buluşturmayı, hem de bu dünyaya sürdürülebilir bir gelecek bırakmak için çıktığımız yolda bize eşlik etmenizi istedik. Etkinlik boyunca neden olunan karbon ayak izini titizlikle ölçtük ve Miles&Smiles QNB Finansbank dünyasına katılanlar adına Burgaz Rüzgar Enerji Santrali projesi üzerinden karbon offsetlemesi yaparak nötrledik. Adımlarımızı, sürdürülebilir bir geleceğe doğru beraber atıyor olmaktan ve Dünyayla1 adını verdiğimiz sürdürülebilirlik yolculumuzda sizi de yanımızda görmekten mutluluk duyuyoruz.
 
📲 Offset Sertifika Bilgilerimiz

Uludağ Ekonomi Zirvesi QR kod

🌿Çevreci Kurulum

Standımızı çevreci materyallerle kurduk, kullandığımız tüm kırtasiye ve dekor ürünlerinde geri dönüştürülebilir malzeme tercih ettik. Miles&Smiles QNB Finansbank olarak tüm bu süreçte sizlerle buluşmak için çevremize minimum etkiyle yaklaşmaya özen gösterdik.
 
🌎 Çevresel Etki Azaltma

Miles&Smiles QNB Finansbank olarak; çevresel etkilerinizi en aza indirmek adına etkinlik planlamalarımızı özenle yaptık. Adımlarımızı atarken, çevreye olan sorumluluğumuzu önceliklendirerek hareket ettik.

 
🌱  Sürdürülebilirlik Dünyamız

Sürdürülebilir bir gelecek için bugünden harekete geçmenin önemini biliyor ve çocuklarımıza yaşanabilir bir gelecek bırakmak için çalışıyoruz.  QNB Finansbank’ın Dünyayla1 adını verdiğimiz sürdürülebilirlik yolculuğunu incelemek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.