bildirim ikonu
Ana içeriğin başı

Biriktiren Hesap

Yardımcı olmak,sorununuzu çözmek, memnuniyetinizi sağlamak için:
Finansçı Sizi Dinliyor

Biriktiren Hesabı nasıl açabilirim?

Biriktiren Hesap Mevduat ve Biriktiren Hesap Fon ürünlerini İnternet Şubesi, Telefon Bankacılığı (0850 222 0 900) ve şubelerimizden, Biriktiren Hesap Altın hesabını ise şubelerimizden açtırabilirsiniz.

Biriktiren Hesap açtırmak için neler gereklidir?

Biriktiren Hesap açtırmak için QNB Finansbank müşterisi olmanız yeterlidir. Eğer müşterimiz değilseniz şubelerimize gelip Bankacılık İşlemleri Sözleşmesi imzalayarak bizimle çalışmaya hemen başlayabilirsiniz. Size en yakın şubemizi öğrenmek için tıklayınız.

Taksitleri nasıl ödeyeceğim?

Biriktirmek için belirlediğiniz tutar, seçtiğiniz vadesiz hesabınızdan ya da CardFinans'ınızdan otomatik olarak alınacaktır. Hesabı açtırdıktan sonra herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur.

Taksitlerim hangi sıklıkta hesabımdan/kartımdan ödenir?

Biriktiren Hesabın taksitleri aylık olarak kartınızdan veya hesabınızdan ödenmelidir.

Taksitlerim ödenmezse cezalı duruma düşer miyim?

Hayır, ödenmeyen taksitleriniz için herhangi bir ceza uygulanmaz, yalnızca o taksitten elde edebileceğiniz getiriyi kazanamamış olursunuz.

Biriktiren Hesabı hangi vadelerde açabilirim?

Biriktiren Hesap Fon ve Biriktiren Hesap Altın ürünlerini en az 3 yıl, Biriktiren Hesap Mevduat ürününü en az 5 yıl vadeli açabilirsiniz.

Biriktiren Hesap'tan herhangi bir kesinti yapılır mı?

Biriktiren Hesaba yatırdığınız tutarlardan hiçbir kesinti yapılmaz. Yalnızca, tüm yatırım araçlarında olduğu gibi, elde edeceğiniz getiri üzerinden stopaj ödersiniz.

Taksitler dışında hesaba para yatırabilir miyim?

Biriktiren Hesabı belirleyeceğiniz tutarla açabilir, hesaba (Biriktiren Hesap Mevduat hariç) İnternet Şubesi, Telefon Bankacılığı (0850 222 0 900) ve Şubelerimizden ara ödeme yapabilirsiniz.

Hesabı vadesinden önce kapatmak mümkün müdür?

Hesabı vadesinden önce dilediğiniz zaman kapatabilir, hesapta birikmiş olan tutarı hiçbir kesinti olmadan alabilirsiniz. (Hesap en erken, valör tarihini takip eden 2. iş günü kapatılabilir. Örnek: Valör tarihi Salı günü ise hesap en erken Perşembe günü kapatılabilir.)