İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

İşlemler

İnternet Şubesi'nden yaptığınız tüm finansal işlemleriniz anında hesap ve kart bilgilerinde görüntülenebilir. Kredi kartınıza yaptığınız ödemeler, kredi kartınızın kullanılabilir limitini anında yükseltir.

EFT ve havale işlemlerinden sonra müşterilerimize e-posta ile otomatik olarak e-dekont gönderiyoruz. Ayrıca İnternet Şubesi içerisinde sayfanın en altında yer alan Dekontlarım menüsünü kullanarak dekontlarına ulaşabilir. Dekontların yanında yer alan Dekontu Görüntüle ikonuna tıklanarak ilgili dekont görüntülenebilir, bilgisayara kaydedilebilir ve e-posta ile gönderilebilir. Ayrıca yine aynı menüde yer alan Gönderi Ayarı özelliği kullanılarak dekontların otomatik olarak e-posta adresine gönderilmesi sağlanabilir.

QNB Finansbank İnternet Şubesi'nde gerçekleştirdiğiniz Para Transferleri, Ürün Başvuruları gibi işlemlerinizin iptali için şubenizle görüşebilir ya da 0850 222 0900 numaralı telefondan Çağrı Merkezi'mize ulaşarak düzeltme taleplerinde bulunabilirsiniz. Fatura Ödeme, TL Yükleme gibi işlemlerinizin iptali için ise İnternet Şubesi'nden alabileceğiniz işlem dekontunuz ile birlikte hizmet sağlayıcılarınızla görüşebilirsiniz.

İnternet Şubesi'nden kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Konut Kredisi, Taşıt Kredisi, İhtiyaç Kredisi ve ayrıca Hazır Kredi başvuruları İnternet Şubesi'nden kolayca yapılabilmektedir.

İnternet Şubesi'nden CardFinans ve CardFinans Nakit başvurusu yapılabilmektedir.