İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Genel Sorular

FinansŞifre almak çok kolay. CardFinans, CardFinansNakit veya bir QNB Finansbank hesabı sahibiyseniz www.qnbfinansbank.com 'den FinansŞifre Al butonunu tıklayarak, ATM' lerimizden veya 0850 222 0 900'ü arayarak müşteri numaranızı ve FinansŞifrenizi alabilirsiniz. KOBİ İnternet Şubesi başvuruları şubelerimizden yapılmaktadır.

Müşteri numaranızı ve/veya FinansŞifrenizi unutmanız veya kaybetmeniz durumunda, yeni FinansŞifrenizi  www.qnbfinansbank.com adresinde "FinansŞifre Al" butonunu tıklayarak, ATM' lerimizden  veya 0850 222 0 900 'ü arayarak alabilirsiniz.

İnternet Şubesi'nden konut, taşıt, ihtiyaç ve hazır kredi başvuruları ile kredi kartı başvuruları kolayca yapılabilmektedir. KOBİ internet şubesinden POS başvurusu yapılabilmektedir.

QNB Finansbank'ta kayıtlı kişisel bilgilerinizi (kimlik, adres, e-mail, ev/iş telefonu, yazışma bilgileri) İnternet Şubesi'nden değiştirebilirsiniz. Cep telefonu bilgisi İnternet Şubesi'nden değiştirilememektedir, bu işlemi QNB Finansbank Şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz

İnternet Şubesi'nden vadesiz hesap, Çift Sarılı Hesap, Biriktiren Hesap ve vadeli mevduat hesapları açılabilmektedir.

İnternet Şubesi'nden döviz, fon, bono, repo, VOB ve hisse senedi alış-satışı yapabilir ve halka arz işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet bağlantısı olan ve SSL 3.0 protokolünü destekleyen bir tarayıcıya sahip Mac kullanıcıları da İnternet Şubesi'ni kullanabilirler.

İnternet Şubesi'nden faydalanmak çok kolay. Eğer QNB Finansbank ürünlerinden herhangi birine sahipseniz (hesap, kredi kartı, banka kartı) www.qnbfinansbank.com 'den FinansŞifre Al butonunu tıklayarak veya 0850 222 0 900'ü arayarak müşteri numaranızı ve şifrenizi alabilirsiniz. KOBİ İnternet Şubesi başvuruları şubelerimizden yapılmaktadır.

İnternet Şubesi hizmetlerimizden 365 gün, 24 saat faydalanabilirsiniz.

İnternet Şubesi'ni, internet bağlantısı olan her yerde kullanabilirsiniz.