İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Tüketici ve Oto Kredileri

Hayır, şubelerimizin yanısıra www.qnbfinansbank.com içerisinde yer alan Krediler sayfasından ya da 5030'a cep telefonunuzdan TCKN bilginizi SMS yoluyla göndererek başvuruda bulunabilirsiniz. İnternetten ya da Para Cepte* kanalıyla başvuruda bulunduğunuz zaman başvuru sonucunuz cep telefonunuza SMS olarak gönderilmektedir.

*Para Cepte kanalıyla sadece ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilmektedir.

Hayır, bankamız şubeye evraklarınızla beraber geldiğinizde son bir değerlendirmeye tabii tutacak olup kredi kullandırımı bu değerlendirmede olumlu bulunmanız halinde gercekleşecektir.

Kredi başvurunuzla ilgili tüm belgelerin şubemize teslim edilmesinden sonra 2 iş günü içerisinde alabilirsiniz.

Genel Belgeler

 • Başvuru formu
 • Nüfus Cüzdanı veya noter tasdikli suret
 • Adres Kayıt Sistemi'nde adres bilgisinin güncel olmaması halinde; sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri (son 3 ay içinde düzenlenmiş)
 • Gelir Belgesi

Kredilere Göre Farklılık Gösteren Belgeler

 • Varsa tapu fotokopileri, kira kontratları, araç ruhsatları, mevduat ve diğer gelir belgeleri
 • Yapılacak inceleme sonrasında bankamızın ilave belge ve teminat talep hakkı saklıdır.

Evet, kredi veriyoruz. 8 yaşına kadar 2. el araçlara kredi verilmektedir.

 • 0 km. araçlar için proforma fatura
 • 2. el araçlar için araç ruhsat fotokopisi veya proforma fatura (Satış gerçekleştikten sonra ise Noter Satış Senedi)
 • Kimlik Belgesi (Nüfus Cüzdanı)
 • İkametgah belgesi veya son tarihli cep telefonu faturası
 • Gelir Belgesi

Evet, bankamızca belirlenen motosiklet markalarına özel olarak motosiklet kredisi verilmektedir.

Evet, Bankamızda yat alımlarınıza ilişkin kredi verilmekte olup krediden yararlanma koşullarını size en yakın şubesinden öğrenebilirsiniz.

Kredi başvurusu ve kullandırım koşulları hakkında genel bilgi almak için www.qnbfinansbank.com adresimizdeki Krediler menüsünü kullanabilir, daha detaylı bilgi edinmek için en yakın Şubemiz ile görüşebilirsiniz

Müşterilerimizin kredi veya kredi kartı talepleri Bankamız kredi politikaları çerçevesinde oluşturulan kriterler doğrultusunda değerlendirilmektedir. Değerlendirme sonucunun, kredi kartı veya kredi talebinin olumlu cevaplanabilmesi için öngörülen değerlerin altında olması halinde sözkonusu talepler karşılanamamakta ve tarafınızla paylaşılmış red bilgisi mevcut ise alınabilecek farklı bir aksiyon bulunmamaktadır.

İhtiyaç kredisi kampanyaları hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

SMS ve web kanalından yapılan başvurularda başvuru sonucu size başvuru yaptığınız kanal üzerinden iletilmektedir. Eğer başvuru sonucu size ulaşmadıysa, anlık bir sorun yaşanıyor olabilir. Bu durumda en yakın şubemize giderek, başvuru sonucunuzu öğrenmek istediğinizi belirtiniz.

En yakın şubemize buradan ulaşabilirsiniz.

Tüm vade tutarlarda başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz, bankamız kredi politikaları gereği değerlendirilerek başvuru sonucunuz size bildirilecektir.

Tüm ürünlerimize yönelik faiz oranı ve kredi tahsis ücreti bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimizin farklı ihtiyaç ve beklentilerine yanıt verebilmek için, Finansbank olarak en geniş ürün yelpazesine sahibiz. Tüm ürünlerimize buradan ulaşabilirsiniz.