İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Biriktiren Hesap

Biriktiren Hesap Mevduat ve Biriktiren Hesap Fon ürünlerini İnternet Şubesi, Telefon Bankacılığı (0850 222 0 900) ve şubelerimizden, Biriktiren Hesap Altın hesabını ise şubelerimizden açtırabilirsiniz.

Biriktiren Hesap açtırmak için QNB Finansbank müşterisi olmanız yeterlidir. Eğer müşterimiz değilseniz şubelerimize gelip Bankacılık İşlemleri Sözleşmesi imzalayarak bizimle çalışmaya hemen başlayabilirsiniz. Size en yakın şubemizi öğrenmek için tıklayınız.

Biriktirmek için belirlediğiniz tutar, seçtiğiniz vadesiz hesabınızdan ya da CardFinans'ınızdan otomatik olarak alınacaktır. Hesabı açtırdıktan sonra herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur.

Biriktiren Hesabın taksitleri aylık olarak kartınızdan veya hesabınızdan ödenmelidir.

Hayır, ödenmeyen taksitleriniz için herhangi bir ceza uygulanmaz, yalnızca o taksitten elde edebileceğiniz getiriyi kazanamamış olursunuz.

Biriktiren Hesabı belirleyeceğiniz tutarla açabilir, hesaba (Biriktiren Hesap Mevduat hariç) İnternet Şubesi (www.qnbfinansbank.com ), Telefon Bankacılığı (0850 222 0 900) ve şubelerimizden ara ödeme yapabilirsiniz.

Biriktiren Hesap Fon ve Biriktiren Hesap Altın ürünlerini en az 3 yıl, Biriktiren Hesap Mevduat ürününü en az 5 yıl vadeli açabilirsiniz.

Hesabı vadesinden önce dilediğiniz zaman kapatabilir, hesapta birikmiş olan tutarı hiçbir kesinti olmadan alabilirsiniz

Biriktiren Hesaba yatırdığınız tutarlardan hiçbir kesinti yapılmaz. Yalnızca, tüm yatırım araçlarında olduğu gibi, elde edeceğiniz getiri üzerinden stopaj ödersiniz.