Ana içeriğin başı

Kullanım Koşulları

Başvurunuzu yapmanız ile birlikte; QNB Finansbank A.Ş (“QNB Finansbank”) olarak elde edeceğimiz finansal verileriniz de dahil olmak üzere tüm kişisel verilerinizin ne şekilde kullanılacağına ve işleneceğine dair sizi bilgilendirmek isteriz.

QNB Finansbank nezdinde bulunan tüm verileriniz güvenle saklanır ve yasal çerçeve dışındaki 3. kişilere açıklanmaz.

Kullanım Koşullarına onay vermeniz halinde verileriniz;

Kredi Kayıt Bürosu kredibilite bilgilerinizin hesaplanabilmesi için adınıza bireysel kredi notu sorgulaması yapılarak kredi değerliliği/ skor ve risk analizinin değerlendirilmesi, İhtiyaçlarınız doğrultusunda talep ettiğiniz ürün ve hizmetlerimiz ile, acente sıfatıyla sunabileceklerimiz de dahil olmak üzere size sunulacak her türlü bankacılık ürün ve hizmetlerimizin sağlanılması,

Size özel kampanya, ürün ve hizmet planlanması, teklifler hazırlanarak bunların dönemsel olarak size sunulması, profilleme, segmentasyon çalışmalarında kullanılması, Tanıtım, pazarlama ve sair amaçlı iletilerin gönderilmesi için kullanılır.

QNB Finansbank ile paylaştığınız verileriniz bu web sitesinin yürütülmesi adına kullanılır ve/veya alınıp verilir.

Kişisel verileriniz, QNB Finansbank Gizlilik Politikası ile Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası (“Politikalar”) altında korunmakta olup, Kullanım Koşullarını kabul etmeniz, Politikalarımızı kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Politikalarımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

Gizlilik Politikası

Kişisel Verilerinizin Korunması Hakkında Bilgilendirme

İletişim bilgileriniz kullanılarak size iletilecek kampanya, ürün ve hizmetlerimize ilişkin tekliflerimizi almak istemiyorsanız, her zaman QNB Finansbank’a bildirimde bulunarak, bunların kullanımını durdurabilirsiniz.

Ticaret sicil no: 237525 Mersis no: 0388-0023-3340-0576 Ticaret unvanı: QNB Finansbank A.Ş. Merkez adres: Esentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi, Kristal Kule Binası, No: 215 Şişli/İstanbul İnternet sitesinin adresi: www.qnbfinansbank.com Telefon Bankacılığı: 0850 222 0 900

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?