Ana içeriğin başı

Miles&Smiles QNB First

Miles&Smiles QNB First

Miles&Smiles, Türk Hava Yolları’nın yolcu programıdır. Miles&Smiles ile Türk Hava Yolları ve Star Alliance üyesi hava yolu firmalarıyla gerçekleştirdiğiniz uçuşlardan ve Miles&Smiles QNB Finansbank kartlarıyla yaptığınız alışverişlerden Mil kazanabilirsiniz.

Hayal Ettiğiniz Miles&Smiles Dünyası Ayrıcalıkları ile Tanışmaya Hazır mısınız?

Restoran Harcamalarınız Mile Dönüşsün!

Hafta içi ve hafta sonu restoran harcamalarınızda da size özel Mil kazanım oranıyla kartınız yanınızda. QNB First müşterilerimiz* hesabın %20’si kadar Mil kazanarak harcamalarını Mile dönüştürebiliyor.

Gezdikçe Kazanmayı Kim İstemez?

QNB First müşterilerimiz* seyahat ettikçe kazansın, kazandıkça seyahat etsin diye seyahat ve eğlence alışverişlerinin %20’si kadar  Mil kazanma ayrıcalığı QNB Finansbank’ta.

1 TL Harcamaya 1 Mil!

Türk Hava Yolları’ndan bilet alırken de ayrıcalıklısınız! Türk Hava Yolları kanallarından** satın alacağınız uçak biletlerinde her 1 TL’lik harcamanız için 1 Mil kazanabilirsiniz.

Miles&Smiles Üyelik Statünüz ile Daha Fazla Mil Kazanın!

Kartınızla kazandığınız Millere ek olarak Miles&Smiles Üyelik Statünüz Classic Plus ise alışverişlerinizden %25; Elite ve Elite Plus ise %50 daha fazla Mil kazanabilirsiniz.

Milinize Mil Katın!

QNB First Plus ve Private Banking üyesi müşterilerimize daha fazla Mil kazanma ayrıcalığı Miles&Smiles QNB Finansbank kartlarında. QNB First Plus müşterilerimiz %10; Private Banking üyesi müşterilerimiz ise %50 daha fazla Mil kazanıyor.

Sizi arayabilmemiz için tıklayınız!

*QNB First ve üzeri müşterimiz değilseniz, yurt dışı, seyahat, havayolları, konaklama, restoran ve giyim harcamalarından %5, market, sağlık, benzin, eğitim, elektronik, mobilya ve diğer harcamalarınızdan %1 Mil kazanabilirsiniz.

**Türk Hava Yolları kanalları: www.thy.com.tr, Türk Hava Yolları Çağrı Merkezi, Türk Hava Yolları Satış Ofisi, Türk Hava Yolları Mobil Uygulaması.

***QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 250.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 750.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 2.500.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank’taki aylık birikiminize enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.
QNB Finansbank’ın belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarda değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?