Ana içeriğin başı

Risk Raporu

Risk Raporu

Tüm kredi ve kredi kartı ödeme bilgilerinin yer aldığı Risk Raporu, ClubFinans sahiplerinin kullanımına açıldı. Sadece bir SMS göndererek risk raporuna ulaşabilirsiniz.

Risk raporu hizmetinden nasıl yararlanacaksınız?
Bankamızda kayıtlı cep telefonunuzdan KR boşluk hizmet bedeli yansıtılmasını istediğiniz kredi kartı numaranızın son 4 hanesini yazıp 2273' e kısa mesaj atarak risk raporunuzun bankamızda kayıtlı e-mail adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Hangi bilgileri içeriyor?
Risk Raporu'nda tüm bankalardan kullanmış olduğunuz kredi kartları da dahil olmak üzere bireysel ve ticari nitelikli kredilere ilişkin ödemelerin zamanında yapılıp yapılmadığı ve hali hazırda bankalara ne kadar borçlu olduğunuz bilgileri yer alıyor. Bu kapsamda, rapor içeriğinde yalnızca varsa ödenmeyen krediler değil, zamanında ödenen krediler de paylaşıldığından, borçlarını zamanında ödeyen kişiler çok daha rahat bir şekilde bundan gündelik hayatta da faydalanabilmektedirler. Risk raporunu dilediğiniz kişi ve kurumlar ile paylaşarak ticari ilişkilerinizde kendinizi karşı tarafa daha kolay anlatabilirsiniz.

Örnek Rapor ve ücretlendirme
Risk raporunun bir örneğine buradan ulaşabilirsiniz. Risk raporu için hizmet bedeli BSMV dahil 5 TL'dir. Risk Raporu için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?