notify icon

QNB First Kütüphane, Ücretsiz Kuru Temizleme ve İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti için hizmet koşullarımız güncellenmiştir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ana içeriğin başı

QNB First Doctors Kart

QNB First Doctors

Bir doktorun belki de sahip olduğu en değerli şey zaman...

Hemen Başvur

QNB First Doctors ile her ayrıntısı incelikle düşünülmüş, her anın en verimli şekilde değerlendirildiği size özel bir hayat tasarlayabilirsiniz.

Ayrıcalıklı Hizmetler

QNB First Doctors ile özel şoförlü araç*, çok özel fiyatlarla araç kiralama, ücretsiz kuru temizleme*, QNB First Doctors Tıp Kütüphanesi*, İstanbul havalimanları duty free alışverişlerinde 4 taksit ve uçak bileti alımlarında 4 kat değerli ParaPuan gibi birçok ayrıcalık sizi bekliyor.

Kimler İçin?

QNB First Doctors kredi kartı sahibi olmak için tıp veya diş hekimliği fakültelerinden mezun pratisyen, asistan, uzman, operatör doktor ve diş hekimi unvanlarından birine sahip olmanız yeterlidir.

Üstelik; hayat boyu yıllık üyelik ücret muafiyeti sürüyor.**

Ayrıcalıklar hakkında detaylı bilgi için www.qnbfinansbank.com/qnbfirstdoctors

*Bu hizmetlerden QNB First ve Private Banking üyesi olan QNB First Doctors sahipleri yararlanabilir.

**QNB Finansbank'ta aylık birikim ortalaması 125.000 TL üzerinde olan müşterilerimiz yıllık üyelik ücreti ödemezler. QNB Finansbank’taki birikim ortalamanıza enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir. QNB Finansbank koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Değişiklik yapılması durumunda müşterilerimize bilgi verilecektir.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

Captcha