Ana içeriğin başı

QNB First’e Stevie Awards’tan 4 Ödül

QNB First ve QNB First Dijital’e Stevie Awards’tan 4 Ödül

Hayatta bir adım önde hissettiren ayrıcalıklı dünyasıyla QNB First ve QNB First Dijital uygulamamız ile iş dünyasının en saygın ödül programlarından Stevie Awards 2020’de 1’i Gold Stevie olmak üzere toplamda 4 Stevie ödülünün sahibi olduk.

Uluslararası iş dünyasının en saygın ödül programlarından Stevie Awards’ın Satış ve Müşteri Hizmetleri alanında düzenlediği yarışmada, siz değerli müşterilerimize bankacılıkta ve hayatın içinde ayrıcalıklı özel hizmetler sunduğumuz QNB First ve yine size özel tasarladığımız QNB First Dijital uygulamamız ile 1 Gold, 1 Silver ve 2 Bronze Stevie ödül sahibi olduk. Stevie Avards 2020 Ödüllerinde QNB First Dijital ile “Müşteri Hizmetlerinde En İyi Teknoloji Kullanımı” dalında “Gold Stevie”, “Satış ve Pazarlama Mobil Uygulama” dalında “Silver Stevie”, “Dijital Müşteri Hizmetlerinde İnovasyon” dalında ve QNB First ile “En iyi Müşteri Memnuniyeti Stratejisi” dalında birer “Bronze Stevie” kazandık.

Kazandığımız ödüllerle ilgili konuşan QNB Finansbank Bireysel ve Özel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Sn. Enis Kurtoğlu şunları söyledi: “Birikimlerini değerlendirmek için bankamızı tercih eden müşterilerimize yönelik ayrıcalıklı ürün ve hizmetlerimizi, QNB’nin global markası olan QNB First ile sunmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz yıl ‘first class bir dünya’ mottosu ile yüksek gelir segmenti müşterilerimiz için yepyeni bir dünyanın kapılarını açmıştık. Yüksek gelir segmentimizin markası olan QNB First ve müşterilerimize özel tasarladığımız cep şubesi QNB First Dijital ile bankacılık ve hayatın içinde birçok ayrıcalıkla müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. QNB Finansbank olarak, QNB First dünyasına üye olan müşterilerimize bankacılıkta öncelikli ve özel tasarlanmış hizmetler sağlarken, müşterilerimizin günlük yaşamlarına yönelik çok özel ayrıcalık ve deneyimler de sunuyoruz. Burada kazandığımız ödüller işimizi ne kadar doğru yaptığımızın bir göstergesi. Sadece bu ödülleri kazanmakla gurur duymuyoruz, yaptığımız işle de gurur duyuyoruz. QNB Finansbank Bireysel ve Özel Bankacılık ekibi olarak; müşterilerimize ihtiyaç duydukları her an sınıfının en iyisi finansal çözümler ve hayata dair benzersiz ayrıcalıklar sunmaya devam edeceğiz.”

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?