Ana içeriğin başı

5,000 QNB First Puan Hediyeli Arkadaşını Getir Kazan Kampanyası

Arkadaşlarınızı QNB First veya Private Banking Üyesi Yapın Kazanacağınız QNB First Puanlarla Size Özel Hediyelerin Keyfini Çıkarın

Arkadaşlarınızı QNB First veya Private Banking'in ayrıcalıklarla dolu dünyasına getirin, getirdiğiniz her bir arkadaşınız için 5.000 QNB First Puan kazanın. Arkadaşlarınız ayrıcalıklı bir hayatı deneyimlerken siz de kazanacağınız QNB First Puanlarla QNB First Sadakat Programı’nın size sunduğu ayrıcalıkların keyfini çıkarın; QNB First Puanlarınız ile size özel hediye siparişinde bulunun ya da puanlarınızı alışverişlerinizde kullanın. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak ve arkadaşlarınızı önermek için QNB First Dijital'de* bulunan Ayrıcalıklarım alanını ziyaret edebilirsiniz.

Kampanya Koşulları

  • Kampanya kapsamında ödül kazanabilmeniz için tavsiye ettiğiniz arkadaşınızın tavsiye edildiği tarihten itibaren 6 ay içinde bankamızda QNB First**, QNB First Plus** ya da Private Banking üyesi** olması gereklidir.
  • Tavsiye etmiş olduğunuz arkadaşınızın kazanım tarihinde sizin de QNB First, QNB First Plus ya da Private Banking üyesi olmanız gereklidir.
  • Tavsiye etmiş olduğunuz arkadaşınız QNB First/Private Banking Hizmet Hattı tarafından bilgilendirme amacıyla aranacaktır.
  • Kampanya koşullarının sağlaması durumunda koşulları sağlayan her arkadaşınız için 5.000 QNB First Puan kazanabilirsiniz.
  • Kampanyadan kazanılan QNB First Puanlar aylık olarak yüklenecektir. 
  • Bu kampanya  22.06.2020 tarihi itibariyle geçerlidir. QNB Finansbank kampanya koşullarında her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

*QNB First Dijital’de 5.000 QNB First Puan Hediyeli Arkadaşını Getir Kazan Kampanyası’nı yalnızca Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartı sahibi olmayan müşteriler görebilmektedir.
**QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 600.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.750.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 6.000.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank’taki aylık birikiminize enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?