Ana içeriğin başı

Bankacılık Kampanyaları

5,000 Mil Hediyeli Arkadaşını Getir Kazan Kampanyası

5,000 Mil Hediyeli Arkadaşını Getir Kazan Kampanyası

QNB First üyesi olan müşterilerimiz; QNB First, QNB First Plus veya Private Banking müşterisi olacak ve Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartlarından birine sahip olacak arkadaşlarını önererek kampanyaya katılabilirler. Detaylı bilgi almak ve arkadaşlarınızı önermek için QNB Finansbank şubelerindeki müşteri ilişkileri yöneticileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Kampanya Koşulları

  • Kampanya kapsamında ödül kazanabilmeniz için tavsiye ettiğiniz kişinin, tavsiye edildiği tarihten itibaren 6 ay içinde Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartlarından birine yaptığı başvurusunun onaylanmış olması ve bankamızın QNB First*, QNB First Plus* ya da Private Banking üyesi* olması gerekmektedir.
  • Tavsiye edilen kişinin koşulları sağlaması durumunda koşulları sağlayan her müşteri için 5000 Mil kazanabilirsiniz.
  • Kampanyadan kazanılan Miller, aylık olarak yüklenecektir. Yüklenen miller kesilecek ilk Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartı ekstrenizle birlikte Türk Hava Yolları’ndaki TK hesabınıza aktarılacaktır.
  • Bu kampanya 26.08.2019 tarihi itibariyle geçerlidir. QNB Finansbank kampanya koşullarında her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

*QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 150.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 450.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.500.000 TL ve üzerinde olması gerekir.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

Captcha