notify icon

QNB First Kütüphane, Ücretsiz Kuru Temizleme ve İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti için hizmet koşullarımız güncellenmiştir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ana içeriğin başı

Bankacılık Kampanyaları

Arkadaşını Getir Kazan Kampanyası

Arkadaşını Getir Kazan Kampanyası

QNB First Plus müşterilerimiz 2019 sonuna kadar QNB First ayrıcalıklar dünyasına arkadaşlarını davet ederek yurt dışı seyahatinden Iphone 8’e birbirinden değerli ödüllere sahip oluyor.

Detaylı Bilgi

QNB First Üyesi Yapılan Arkadaş Adedi Ödül Alternatifleri*
2 400 TL değerinde QNB First Hediye Çeki
400 TL değerinde Beymen Hediye Çeki
Kindle Newtouch
5 1.000 TL değerinde QNB First Hediye Çeki
1.000 TL değerinde Beymen Hediye Çeki
Apple Watch
10 3500 TL değerinde QNB First Hediye Çeki
3500 TL değerinde Beymen Hediye Çeki
Iphone 8 (32 GB)
Ipad Pro (12,9 inch)
15 Rolex
15.000 TL değerinde QNB First Hediye Çeki
15.000 TL değerinde Beymen Hediye Çeki
15.000 TL değerinde Yurt dışı Seyahati Hediye Çeki

*QNB First müşterilerimiz, önerecekleri ve kampanya koşulunu sağlayan müşterilerin adedine göre kampanya kapsamında sunulan ödüllerden birini seçmeye hak kazanır. Ödülün kazanılabilmesi için öneren kişinin QNB First müşterisi olması ve ödül teslim tarihinde Bankamızdaki toplam birikim tutarının kampanyaya katılım tarihinden (ilk müşteri önerisinin yapılma tarihi) bu yana 125.000TL ve üzerinde olması, birikiminin %10’dan fazla azalma göstermemesi, önerilen kişinin 3 ay boyunca 125.000 TL ve üzeri birikimini bankamızda bulundurarak QNB First müşterisi olarak kalma şartı aranacaktır. Seçilen ödül hem öneren hem de önerilen kişinin kampanya şartlarını yerine getirmesini takiben teslim edilecektir. QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 125.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 350.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.500.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank'taki birikim ortalamasına enpara.com'daki birikimler dahil edilmemektedir. Arkadaşınızı önermek için QNB First Hizmet Hattı’nı arayabilir veya QNB First Müşteri İlişkileri Yöneticinizle irtibata geçebilirsiniz.

Kampanya Koşulları

 • 1 Ocak 2018 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında QNB Finansbank’ın halihazırda QNB First müşterisi olan veya kampanya tarihleri içerisinde QNB First müşterisi olacak kişiler arkadaşlarını önererek kampanyaya katılabilirler.
 • QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 125.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 350.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.500.000 TL ve üzerinde olması gerekir.
 • Arkadaşını öneren müşterilerin kampanya kapsamında sunulan ödüllerden faydalanabilmeleri için, kampanya tarihleri arasında önermiş oldukları arkadaşlarının, önerinin yapıldığı tarihten önce Banka’nın mevcut QNB First müşterisi olmamaları (yeni müşteri olmaları) ve QNB First üyesi olunduktan sonra 3 ay boyunca 125.000 TL ve üzeri birikimini bankamızda bulundurarak QNB First müşterisi olarak kalmaları gerekmektedir. (Daha önceki yıllarda QNB First üyesi olmuş ancak daha sonra QNB First dünyasından ayrılmış olan eski müşterilerimiz de önerinin yapıldığı tarihte eğer QNB First/Private Banking müşterisi değilse önerilebilir.)
 • Kampanya tarihleri arasında, arkadaşlarını önererek kampanyaya katılan QNB First müşterilerinin, kampanya süresince Bankamızdaki toplam 125.000TL ve üzeri birikim tutarının %10’dan fazla azalma göstermemesi gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında sunulan hediye çeki kullanımlarında kullanılmayan tutarın nakit iadesi veya ederinde hediye çeki verilmez. Hediye çekinin değerinin üzerindeki alışverişlerde fark müşteri tarafından ödenir.
 • Kampanya kapsamında 2 tür QNB First Hediye çeki sunulmaktadır. Müşterimizin tercihine göre QNB First Universal hediye çeki veya QNB First Fashion hediye çeki seçilebilecektir.
 • QNB First Universal hediye çeki Ticket Compliments Universal işbirliği ile sunulmakta ve 2.000’i aşkın mağazada birçok markanın(Ariş, Atelier Rebul, Bigg Shop, Bimeks, Boyner, Enterprise Rent a Car, Tefal, Tepe Home, YKM) %18 KDV’li elektronik, beyaz eşya, sofra dünyası, mutfak gereçleri, küçük ev aletleri, dekorasyon, mobilya, kozmetik ve anne/bebek ürünleri alışverişlerinde kullanılabilecektir. Kuponlar teslim edildikten sonra 1 yıl süreyle kullanılabilecektir.
  Güncel mağaza listesi için tıklayın.
 • QNB First Fashion hediye çeki ise Ticket Compliments Fashion işbirliği ile sunulmakta ve kuponlarınızı birçok markanın (Altınyıldız, Beta, Beymen Business, Boyner, Damat-Tween, D’S Damat, Divarese, Erbil Süel, Fabrika, FTS 64, JAG Club, Mudo City, Mudo Collection, Mandarina Duck, Network, QUE, YKM) 400’ü aşkın mağazasında, %8 KDV’li giyim, ayakkabı aksesuar alışverişlerinde kullanılabilecektir.
  Güncel mağaza listesi için tıklayın.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

Captcha