Ana içeriğin başı

Bankacılık Dünyası

Size özel bir müşteri ilişkileri yöneticisi

Size özel hizmet hattı ve asistan ile ayrıcalıklı hizmetlerin keyfini yaşamanın tam zamanı!

Size Özel Müşteri İlişkileri Yöneticisi

Çağrı Merkezimizi her aradığınızda sizi tanıyan özel müşteri temsilciniz tarafından karşılanırsınız. Size özel QNB First Müşteri İlişkileri Temsilciniz, bankacılık deneyimi sayesinde finansal işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirir ve QNB First dünyasındaki özel hizmetlere ulaşmanızı sağlar. Size hızlı ve öncelikli hizmet almanın keyfini çıkarmak kalır.

QNB First Müşteri İlişkileri Temsilcisi'ne ulaşmak için 0 216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı'nı aramanız yeterli...

Size Özel QNB First Hizmet Hattı

Bundan böyle çağrı merkezini ne zaman ararsanız arayın size özel bir asistan tarafından karşılanacaksınız. Asistanınız bankacılık deneyimiyle tüm finansal işlemlerinizi bir çırpıda gerçekleştirecek, QNB First dünyasının özel hizmetlerine ulaşmanızı sağlayacak.

QNB First Hizmet Hattını aradığınızda her zaman size özel bir asistanın varlığını bilmenin güveni, hızlı ve öncelikli hizmet almanın keyfi ve size özel işlem limitleri...

Önceliklerinizin önceliklerimiz olduğunu söylemiş miydik?

QNB First Hizmet Hattı
0216 522 4959

QNB Mobil/İnternet Şubesi'nden Ücretsiz Havale ve EFT

QNB Mobil/İnternet Şubesi'nden ücretsiz Havale ve EFT işlemlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirerek QNB First ile hayatta bir adım önde olmanın keyfine varın!

ATM’de Yüksek Para Çekme Limiti ve Tek ATM Platformu ile Ücretsiz İşlem Ayrıcalığı

QNB First üyesi olarak ATM’lerden günlük 7,500 TL, QNB First Plus üyesi olarak ise ATM’lerden 10,000 TL tutarında nakit çekebilmenin rahatlığını yaşarsınız. Hesaptan para çekme, yatırma ve bakiye sorgulama işlemleriniz için dilerseniz Denizbank ve TEB’in tüm yurt içi ATM’lerini ücretsiz kullanabilirsiniz.

Nakit Karşılıklı İhtiyaç Kredisi Kullanımında İndirimli Faiz Oranı Ayrıcalığı

Kullanacağınız nakit karşılıklı ihtiyaç kredilerinde QNB First üyesi olarak sizlere özel %20 faiz oranı indiriminden yararlanabilirsiniz. Standart ihtiyaç kredisi oranı üzerinden uygulanan bu indirimden yararlanabilmek için şubeniz ile görüşebilirsiniz

İndirimli Kiralık Kasa

Şimdi yatırımlarınızın her anlamıyla güvenli ellerde olmasının rahatlığını gerçekten yaşayacaksınız.

Kiralık kasa aidatında yıllık kullanımlarınızda QNB First üyesi olarak %30 indirim, QNB First Plus üyesi olarak %40 indirimden yararlanabilirsiniz. Depozito ücretinde ise %50 indirimden yararlanabilirsiniz.

İndirimli kiralık kasa hizmetinden yararlanabilmek için QNB First üyesi olmanız yeterlidir.

QNB Finansbank A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

*QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 250.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 750.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 2.500.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank’taki aylık birikiminize enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?