Ana içeriğin başı

Tıp Kütüphanesi

QNB First Doctors Tıp Kütüphanesi

Birbirinden özel kitaplarla dolu tıp kütüphanemizle tanışın!

QNB First Doctors üyesi olduğunuz sürece, mesleğinizle ilgili olarak QNB First Doctors Tıp Kütüphanesi’nden 1 takvim yılı içerisinde seçeceğiniz 2 kitabı ücretsiz olarak hediye ediyoruz.

Sizler için seçtiğimiz kitapları incelemek için tıklayın

Tek yapmanız gereken, yukarıdaki linke tıklayarak kütüphanemizi incelemek ve seçtiğiniz kitap için online sipariş formunda yer alan bilgileri eksiksiz doldurmak.

Kampanya Koşulları

Siparişinizin size ulaştırılabilmesi için online sipariş formundaki bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız gerekmektedir. Her sipariş döneminde 1 kitap sipariş edilebilecek olup, ilgili sipariş dönemlerini aşağıda bulabilirsiniz.

  • 1. Sipariş Dönemi: Ocak, Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Haziran
  • 2. Sipariş dönemi: Temmuz, Ağustos, Eylül, Ekim, Kasım, Aralık

QNB First Doctors Tıp Kütüphanesi hizmetimizden QNB First veya Private Banking üyesi olan QNB First Doctors kart sahipleri başka bir koşul aranmaksızın 1 takvim yılı içerisinde yılda 2 defa ücretsiz olarak faydalanabilmektedir. QNB First Doctors müşterisi olabilmeniz için birikiminizin 75.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus müşterisi olabilmeniz için birikiminizin 450.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking müşterisi olabilmeniz için birikiminizin 1.500.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir.QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir. Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 01.01.2018 tarihi itibarıyla geçerli olup, QNB Finansbank’ın belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

Captcha