notify icon

QNB First Kütüphane, Ücretsiz Kuru Temizleme ve İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti için hizmet koşullarımız güncellenmiştir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ana içeriğin başı

QNB First Doctors Hesaplı Paket

QNB First Doctors Hesaplı Paket

Kart sahibi doktorlarımıza sunduğumuz yıl boyu masrafsız bankacılık hizmetiyle first class bir deneyim sunuyoruz.

QNB First Doctors kart sahibi doktorlarımıza yıl boyu masrafsız bankacılık!* Size özel hazırladığımız QNB First Doctors Hesaplı Paket ile pek çok avantaja paket ücreti ödemeden sahip olabilirsiniz. Yine aynı paket ile Şube, ATM, Çağrı Merkezi, İnternet ve Mobil Bankacılık kanallarında yapacağınız aşağıdaki işlemlerde işlem ücreti ödemezsiniz. QNB First Doctors Hesaplı paket ile:

Şube, ATM, Çağrı Merkezi, İnternet ve Mobil Bankacılık kanallarında;

  • Aylık 3 adet ücretsiz EFT fırsatı
  • Aylık 3 adet ücretsiz TL havale fırsatı (hesaptan hesaba)
  • Aylık 3 adet ücretsiz yurtiçi diğer banka ATM'lerinden nakit para çekme ve bakiye sorgulama
  • İlk ihtiyaç kredisi kullanımda kredi tahsis ücreti istisnası

Avantajlarından yararlanabilirsiniz.

*QNB First Doctors Kart sahibi olan müşterilerimizin Hesaplı Paket tanımı otomatik olarak yapılacaktır. Kartınızın iptal edilmesi durumunda paket banka tarafından iptal edilerek, tarafınızdan herhangi bir ücret tahsil edilmeyecektir. QNB First Doctors Kart sahibi olan müşterilerimize 1 yıl boyunca geçerli Hesaplı Paket ücretsiz olarak yüklenecektir.

Paket kapsamında sunulan haklarınız bittikten veya paket hakkınız sona erdikten sonra yapacağınız işlemler için www.qnbfinansbank.com’da ilan edilen güncel ücretler tahsil edilecektir. QNB Finansbank değişen koşullar çerçevesinde paket şartlarında değişiklik yapma ya da paketi sonlandırma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda müşterilerimize, Bankamız sisteminde kayıtlı ve iletişim tercihi olan cep telefonlarına SMS gönderilerek bilgi verilecektir.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

Captcha