Ana içeriğin başı

Ayrıcalıklı Hizmet

Ayrıcalıklı Hizmet

Artık herşeyi bir kenara bırakın ve ayrıcalıklı hizmetlerin keyfini yaşayın.

Bir doktorun belki de sahip olduğu en değerli şey zaman... QNB First Doctors* ile bankacılık işlemlerinde zaman kaybetmemeniz için her şeyi düşündük.

Size Özel Müşteri İlişkileri Yöneticisi

Artık bankamıza geldiğinizde, Müşteri İlişkileri Yöneticiniz, şubenizde siz değerli doktorlarımıza ayrılmış özel QNB First odanızda bankacılık ve yatırım işlemleriniz hakkında her türlü sorunuza yanıt verip sizi en doğru şekilde yönlendirecek. QNB First odanızda, Müşteri İlişkileri Yöneticiniz ile her türlü bankacılık hizmetini gizlilik ve güven içerisinde yürütecek, kendisinden piyasa gelişmeleri ve beklentileri hakkında bilgi alabileceksiniz.

Şubelerimizde ihtiyaç ve tercihlerinizi bilen bir danışmanın sıcak gülümsemesi ile karşılanacak, kendinizi evinizdeki kadar rahat ve güvende hissedeceksiniz.

Size Özel QNB First Hizmet Hattı

Çağrı merkezimizi her aradığınızda artık sizi tanıyacak ve her zaman sizi karşılayacak bir asistanınız var.

Size özel QNB First Müşteri İlişkileri Yöneticiniz, bankacılık deneyimi sayesinde finansal işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirecek ve QNB First Doctors* Dünyası'ndaki özel hizmetlere ulaşmanızı sağlayacak.

QNB First Hizmet Hattı'nı her aradığınızda sizinle her zaman aynı kişi ilgilenecek. Ayrıca, size özel işlem limitlerinden yararlanacak, hızlı ve öncelikli hizmet almanın keyfini çıkaracaksınız.

QNB First Müşteri İlişkileri Yöneticiniz telefondaki sağ kolunuz olacak.

*QNB First Doctors müşterisi olabilmeniz için birikiminizin 125.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus müşterisi olabilmeniz için birikiminizin 750.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking müşterisi olabilmeniz için birikiminizin 2.500.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir.QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?