Arkadaşını Getir Kazan Kampanyası

QNB First müşterilerimiz 2019 sonuna kadar QNB First ayrıcalıklar dünyasına arkadaşlarını davet ederek yurt dışı seyahatinden Iphone 8’e birbirinden değerli ödüllere sahip oluyor.

QNB First Üyesi Yapılan Arkadaş Adedi Ödül Alternatifleri*
2 400 TL değerinde QNB First Hediye Çeki
400 TL değerinde Beymen Hediye Çeki
Kindle Newtouch
5 1.000 TL değerinde QNB First Hediye Çeki
1.000 TL değerinde Beymen Hediye Çeki
Apple Watch
10 3500 TL değerinde QNB First Hediye Çeki
3500 TL değerinde Beymen Hediye Çeki
Iphone 8 (32 GB)
Ipad Pro (12,9 inch)
15 15.000 TL değerinde QNB First Hediye Çeki
15.000 TL değerinde Beymen Hediye Çeki
15.000 TL değerinde Yurt dışı Seyahati Hediye Çeki

*QNB First müşterilerimiz, önerecekleri ve kampanya koşulunu sağlayan müşterilerin adedine göre kampanya kapsamında sunulan ödüllerden birini seçmeye hak kazanır. Ödülün kazanılabilmesi için öneren kişinin QNB First müşterisi olması ve ödül teslim tarihinde Bankamızdaki toplam birikim tutarının kampanyaya katılım tarihinden (ilk müşteri önerisinin yapılma tarihi) bu yana %10’dan fazla azalma göstermemesi, önerilen kişinin 3 ay boyunca 125.000 TL ve üzeri birikimini bankamızda bulundurarak QNB First müşterisi olarak kalma şartı aranacaktır. Seçilen ödül hem öneren hem de önerilen kişinin kampanya şartlarını yerine getirmesini takiben teslim edilecektir. QNB First üyesi olunabilmesi için Bankamızda bir takvim ayı birikim ortalamasının 125.000 TL ve üzerinde olması gereklidir. QNB Finansbank'taki birikim ortalamasına enpara.com'daki birikimler dahil edilmemektedir. Arkadaşınızı önermek için QNB First Hizmet ve Concierge Hattı’nı arayabilir veya QNB First Müşteri İlişkileri Yöneticinizle irtibata geçebilirsiniz.

 • 1 Ocak 2018 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında QNB Finansbank’ın halihazırda QNB First müşterisi olan veya kampanya tarihleri içerisinde QNB First müşterisi olacak kişiler arkadaşlarını önererek kampanyaya katılabilirler.
 • QNB First müşterisi olmak için Bankamızda bir takvim ayı birikim ortalamasının 125.000 TL ve üzerinde olması gereklidir. QNB Finansbank'taki birikim ortalamasına enpara.com'daki birikimler dahil edilmemektedir.
 • Arkadaşını öneren müşterilerin kampanya kapsamında sunulan ödüllerden faydalanabilmeleri için, kampanya tarihleri arasında önermiş oldukları arkadaşlarının, önerinin yapıldığı tarihten önce Banka’nın mevcut QNB First müşterisi olmamaları (yeni müşteri olmaları) ve QNB First üyesi olunduktan sonra 3 ay boyunca 125.000 TL ve üzeri birikimini bankamızda bulundurarak QNB First müşterisi olarak kalmaları gerekmektedir. (Daha önceki yıllarda QNB First üyesi olmuş ancak daha sonra QNB First dünyasından ayrılmış olan eski müşterilerimiz de önerinin yapıldığı tarihte eğer QNB First/Private Banking müşterisi değilse önerilebilir.)
 • Kampanya tarihleri arasında, arkadaşlarını önererek kampanyaya katılan QNB First müşterilerinin, kampanya süresince Bankamızdaki toplam birikim tutarının %10’dan fazla azalma göstermemesi gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında sunulan hediye çeki kullanımlarında kullanılmayan tutarın nakit iadesi veya ederinde hediye çeki verilmez. Hediye çekinin değerinin üzerindeki alışverişlerde fark müşteri tarafından ödenir.
 • Kampanya kapsamında 2 tür QNB First Hediye çeki sunulmaktadır. Müşterimizin tercihine göre QNB First Universal hediye çeki veya QNB First Fashion hediye çeki seçilebilecektir.
 • QNB First Universal hediye çeki Ticket Compliments Universal işbirliği ile sunulmakta ve 2.000’i aşkın mağazada birçok markanın(Ariş, Atelier Rebul, Bigg Shop, Bimeks, Boyner, Enterprise Rent a Car, Tefal, Tepe Home, YKM) %18 KDV’li elektronik, beyaz eşya, sofra dünyası, mutfak gereçleri, küçük ev aletleri, dekorasyon, mobilya, kozmetik ve anne/bebek ürünleri alışverişlerinde kullanılabilecektir. Kuponlar teslim edildikten sonra 1 yıl süreyle kullanılabilecektir.
  Güncel mağaza listesi için tıklayın.
 • QNB First Fashion hediye çeki ise Ticket Compliments Fashion işbirliği ile sunulmakta ve kuponlarınızı birçok markanın (Altınyıldız, Beta, Beymen Business, Boyner, Damat-Tween, D’S Damat, Divarese, Erbil Süel, Fabrika, FTS 64, JAG Club, Mudo City, Mudo Collection, Mandarina Duck, Network, QUE, YKM) 400’ü aşkın mağazasında, %8 KDV’li giyim, ayakkabı aksesuar alışverişlerinde kullanılabilecektir.
  Güncel mağaza listesi için tıklayın.

QNB First Maç Bileti Hizmeti

QNB First Maç Bileti hizmeti ile 4 büyüklerin heyecanına ortak olun!

QNB First Maç Bileti hizmeti ile tuttuğunuz takımın maçlarını VIP koltuklarda ücretsiz olarak izleme şansına sahip olabilirsiniz.

 • QNB First Maç Bileti Hizmeti’nden kimler faydalanabilir?

  QNB First Maç Bileti hizmetimizden, QNB First veya Private Banking üyesi olan müşterilerimiz başka bir koşul aranmaksızın 1 takvim yılı içerisinde maç sezonu boyunca bir defaya mahsus olmak üzere ücretsiz olarak faydalanabiliyor.

 • QNB First Maç Bileti Hizmeti’nden nasıl faydalanabilirim?

  QNB First veya Private Banking üyesi müşterilerimiz tuttukları takımın maçını VIP koltuklarda ücretsiz izleme şansına sahip olmak için QNB First Hizmet ve Concierge Hattı’mız ile irtibata geçerek taleplerini iletebilirler.


QNB First müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 125.000TL ve üzerinde olması, QNB Finansbank Private Banking müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 1.500.000TL olması gereklidir. QNB First Doctors kart sahiplerinin QNB First müşterisi olabilmesi için 1 takvim ayı birikim ortalamasının 125.000TL ve üzerinde olması gereklidir. QNB First BÜMED kart sahiplerinin QNB First müşterisi olabilmesi için 1 takvim ayı birikim ortalamasının 125.000TL ve üzerinde olması gereklidir.

QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.