Size özel bir müşteri ilişkileri yöneticisi, size özel bir hizmet hattı ve size özel bir asistan... QNB First ile hayatta bir adım öndesiniz!

Size Özel Müşteri İlişkileri Yöneticisi

QNB First Müşteri İlişkileri Yöneticiniz ile şubelerimizde bulunan size özel QNB First odalarda bankacılık işlemleriniz hakkında her türlü sorunuza yanıt alarak en doğru şekilde bilgilendirilip,her türlü bankacılık hizmetini gizlilik ve güven içerisinde yürütebileceğiniz, kendisinden genel olarak piyasa gelişmeleri ve beklentileri hakkında bilgi alabileceğiniz ayrıcalıklı bir dünyanın keyfini çıkarın.Şubelerimizde ihtiyaç ve tercihlerimizi bilen bir Müşteri İlişkileri Yöneticisi’nin sıcak gülümsemesi ile karşılanarak, kendinizi evinizdeki kadar rahat ve güvende hissedeceksiniz.

Size Özel QNB First Hizmet ve Concierge Hattı

Bundan böyle çağrı merkezini ne zaman ararsanız arayın size özel bir asistan tarafından karşılanacaksınız. Asistanınız bankacılık deneyimiyle tüm finansal işlemlerinizi bir çırpıda gerçekleştirecek, QNB First dünyasının özel hizmetlerine ulaşmanızı sağlayacak.

QNB First Hizmet ve Concierge Hattı'nı aradığınızda her zaman size özel bir asistanın varlığını bilmenin güveni, hızlı ve öncelikli hizmet almanın keyfi ve size özel işlem limitleri...

Önceliklerinizin önceliklerimiz olduğunu söylemiş miydik?

QNB First Hizmet ve Concierge Hattı
0216 522 4959

İnternet Bankacılığı ve Mobil Şube'den Ücretsiz EFT

İnternet ve Cep Şubemizden EFT işlemlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz!

ATM’de Yüksek Para Çekme Limiti ve Tek Nokta ATM'lerinden Ücretsiz İşlem Ayrıcalığı

QNB Finansbank ATM'lerinden günlük 5,000 TL tutarında nakit çekebilmenin rahatlığını yaşayacaksınız.

Ayrıca para çekmeye,hesaba para yatırmaya ve bakiye sorgulamaya ihtiyacınız olduğunda ve çevrenizde QNB Finansbank ATM'si bulamadığınızda, Tek Nokta ATM'lerinden komisyon ödemeden bu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İndirimli Kiralık Kasa

Şimdi yatırımlarınızın her anlamıyla güvenli ellerde olmasının rahatlığını gerçekten yaşayacaksınız.

Kiralık kasa aidatında yıllık kullanımlarınızda %35 indirim ve depozito ücretinde %50 indirimden yararlanabilirsiniz.

İndirimli kiralık kasa hizmetinden yararlanabilmek için QNB First üyesi olmanız yeterlidir.

QNB Finansbank A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Finans Invest Aracılığıyla Pay Senedi Alım Satım İşlemleri

QNB Finansinvest’te bulunan hesaplarınızdan gerçekleştireceğiniz tüm pay senedi alım ve satım işlemlerinde cazip komisyon oranlarından faydalanabilirsiniz.

Nakit Transferi Hizmeti

Nakit birikimlerinizi kurşun geçirmez zırhlı araç ve özel güvenlik eşliğinde diğer bankalardan QNB Finansbank'a transfer edebilecek, üstelik bu hizmetten indirimli olarak yararlanabileceksiniz.

Bu hizmetin size sunduğu indirim avantajlarından yararlanabilmek için QNB First Kredi Kartı'na sahip olmanız ya da başvuruda bulunmuş olmanız bizim için yeterli.

QNB First müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 125.000TL ve üzerinde olması, QNB Finansbank Private Banking müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 1.500.000TL olması gereklidir. QNB First Doctors kart sahiplerinin QNB First müşterisi olabilmesi için 1 takvim ayı birikim ortalamasının 125.000TL ve üzerinde olması gereklidir. QNB First BÜMED kart sahiplerinin QNB First müşterisi olabilmesi için 1 takvim ayı birikim ortalamasının 125.000TL ve üzerinde olması gereklidir.

QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.