Ana içeriğin başı

QNB First Dijital

QNB First Dijital

İlgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş tekliflerden indirimli Havalimanı VIP Transferine, hediye kitap siparişinden yepyeni QNB First Sadakat Programı ile bankacılık işlemlerinden Mil kazanmaya kadar pek çok ayrıcalık QNB First Dijital’de!

QNB First Dijital nedir?

QNB First Dijital, QNB First, QNB First Plus ve Private Banking müşterilerine özel tasarlanmış first class ayrıcalıklarla dolu bir Cep Şubesi arayüzüdür. QNB Finansbank Cep Şubesi üzerinden ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş teklifleri inceleyebilir, size özel sunulan ayrıcalıklardan yararlanabilir ve bankacılık işlemlerinden Mil kazanabilirsiniz.

QNB First Dijital’e nasıl erişebilirim?

QNB Finansbank Cep Şubesi’ne giriş yaparak QNB First Dijital’in ayrıcalıklarla dolu dünyasına adım atabilirsiniz. Telefonunuzda QNB Finansbank Cep Şubesi uygulaması bulunmuyorsa App Store veya Google Play üzerinden QNB Finansbank Cep Şubesi uygulamasını indirirek QNB First Dijital’e erişebilirsiniz.

QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 150.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 450.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.500.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir..

QNB Finansbank'taki aylık birikiminize enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.”

QNB First Dünyası Ayrıcalıkları

QNB First Dünyası’nın size sunduğu tüm ayrıcalıklara QNB First Dijital üzerinden erişebilirsiniz. QNB First Kütüphane üzerinden kitap siparişi verebilir, seyahatiniz için havalimanı transferinizin rezervasyonunu gerçekleştirebilir veya İstanbul’da eve teslim kuru temizleme ayrıcalığından yararlanmak için talebinizi iletebilirsiniz. Yaptığınız rezervasyonların veya siparişlerin durumunu “Ayrıcalık Tarihçem” alanından gözlemleyebilir ve isterseniz değişiklik veya iptal işlemlerinizi de buradan kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Size Özel Teklifler

İlgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş teklifler QNB First Dijital’de sizi bekliyor. QNB First Dijital üzerinden ilgi alanlarınızı Profil menüsünde bulunan “Tercihlerim ve İlgi Alanlarım” alanından güncellemeyi unutmayın!

QNB First Sadakat Programı

QNB First Sadakat Programı ile kazanım tercihinize göre bankacılık işlemlerinden Mil veya QNB First Puanı kazanabileceksiniz. Bir üst segmente geçtiğinizde, emekli maaşınızı bizden almaya başladığınızda, her yeni otomatik fatura ödeme talimatında ve bizimle çalıştığınız her an kazanmanın ayrıcalığını yaşamak için siz de hemen QNB First Dijital kullanmaya başlayın!

QNB Finansbank ile Kazandıklarım

QNB First Dünyası’nın size özel sunduğu bankacılık veya bankacılık dışı ayrıcalıklardan ne kadar getiri elde ettiğinizi bu alandan kolayca gözlemleyebilirsiniz. Aynı zamanda QNB Finansbank’ta bulundurduğunuz varlıklarınız üzerinden elde ettiğiniz getirileri de bu alandan inceleyebileceksiniz.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

Captcha