Ana içeriğin başı

QNB First BÜMED Ayrıcalıkları

QNB First BÜMED Ayrıcalıkları

QNB First BÜMED üyelerine özel tek kredi kartı ile first class ayrıcalıkları keşfedin.

QNB First BÜMED ile BÜMED Aidatını Bedavaya Getirme

QNB First BÜMED kredi kartınız ile BÜMED aidat ödemelerinizi bedavaya getirme ayrıcalığı!

QNB Finansbank POS’larından BÜMED aidat ödemenizi yapmanızın ardından telefonunuza gönderilecek SMS’te ya da slipte çıkan harcama sözü teklifini kabul ederek Hediye Para’ya dahil olabilir ve aidat ödemenizi Hediye Para ile bedavaya getirebilirsiniz.

Kullanılabilir Hediye Para’nızı öğrenmek için; HEDİYE yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 4 hanesini 2273’e gönderebilirsiniz!

Detaylı Bilgi

Ne kadar Hediye Para kullanabilirim?

Limitinize bağlı olarak banka tarafından yapılacak değerlendirmeye göre 150TL’den 1.500 TL’ye kadar Hediye Para kullanabilirsiniz.

BÜMED aidat ödememde Hediye Para’yı nasıl kullanırım?

QNB Finansbank POS’larından BÜMED aidat ödemenizi yapmanızın ardından telefonunuza gönderilecek SMS’te ya da slipte çıkan harcama sözü teklifini kabul ederek Hediye Para’ya dahil olabilir ve aidat ödemenizi Hediye Para ile bedavaya getirebilirsiniz.

Hediye Para limiti nasıl takip edebilirim?

Kullanılabilir Hediye Paranızı öğrenmek için HEDİYE yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 4 hanesini 2273’e göndermeniz yeterli.

Harcama sözümü kaç ayda sağlamam gerekiyor?

150-500 TL arası teklif edilen Hediye Para için 12 ay, 500 TL üzerinde teklif edilen Hediye Para için 18 ay içerisinde harcama sözünüzü tamamlamanız gerekmektedir. Bir ay içerisinde kapatılabilecek Hediye Para tutarı en fazla 150 TL’dir.

Harcama sözümü nasıl takip edebilirim?

Kalan harcama sözünüzü, Internet Şube kanalından, ekstrelerinizden, ya da KALAN yazıp 2273’e mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.

Harcama sözümü nerelerde gerçekleştirebilirim?

Kredi kartınızdan kullandığınız nakit avans ve anında kredi işlemleri hariç tüm harcamalarınız alışveriş sözünüze dahil edilecektir.

Hediye Para ile ödediğim BÜMED aidatını iade alırsam ne olur?

Hediye Para kazandığınız alışverişinizin tamamını ya da bir kısmını iade etmeniz halinde, harcama sözünden eksik kalan bakiye ekstrenize yansıtılacaktır.

Harcama sözümü yerine getirmezsem ne olur?

Belirtilen süre sonunda harcama sözünüzden eksik kalan kalan Hediye Para bakiyesi ekstrenize yansır. Örneğin 50TL’lik Hediye Para için harcama sözünüzü sağlayamazsanız, vade sonunda 50 TL kartınıza yansıyacaktır.

Her 100TL alışveriş, 1 TL Hediye Para bakiyesi kapatır. Belirtilen süre sonunda harcama sözünden eksik kalan bakiye olması durumunda, kalan Hediye Para bakiyesi ekstrenize yansır. Örneğin 50TL’lik Hediye Para için harcama sözünüzü sağlayamazsanız, vade sonunda 50 TL kartınıza yansıyacaktır.

Kampanya Koşulları

 • Bu ayrıcalıklardan QNB First kredi kartlarınızlayararlanabilirsiniz.
 • Kampanyaya, ödemelerini düzenli olarak gerçekleştiren, limiti en az 1.875 TL olan QNB First BÜMED kredi kartı sahipleri yararlanabilir.
 • Kampanyaya katılmak için, işlem slibindeki kodu HP yazıp boşluk bırakarak 3 gün içinde 2273’e SMS göndererek ya da cep telefonuna gelen SMS’i aynı gün içinde HP yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 4 hanesi ile cevaplayarak belirtilen tutar ve süre için harcama sözü verilmesi gerekmektedir.
 • Müşteri özelinde yapılacak değerlendirme doğrultusunda, yapılan alışverişin tümü ya da bir kısmı için Hediye Para teklif edilebilir. Her müşteriye bireysel kredi kartı limitinin maksimum %8’i kadar Hediye Para teklif edilecektir.
 • Katılım onayı sonrası Hediye Para tutarı tek çekim alışverişlerde ilgili kartın ilk ekstresinde, taksitli işlemlerde ise ilk ekstreden itibaren taksitler halinde iade edilecektir.
 • Bir müşteriye bir seferde teklif edilebilecek en fazla Hediye Para tutarı 1.500 TL olup, henüz bakiyesi kapatılmamış tüm Hediye Para kullanımlarının toplamı da bu tutarı aşamaz.
 • 500 TL’ye kadar olan Hediye Para tekliflerinde harcama sözü 12 ay için verilecek olup, 500 TL üzeri Hediye Para kullanımlarında 18 ay harcama taahhüdü alınacaktır.
 • Her 100TL alışveriş, 1 TL Hediye Para bakiyesi kapatır. Belirtilen süre sonunda harcama sözünden eksik kalan bakiye olması durumunda, kalan Hediye Para bakiyesi ekstreye yansıtılacaktır.
 • Bir ay içerisinde kapatılabilecek Hediye Para tutarı 150 TL ile sınırlıdır.
 • Verilen harcama sözü sadece yapılan alışverişleri kapsamakta olup; nakit avans ve anında kredi işlemleri harcama sözüne dahil edilmeyecektir.
 • Hediye Para kazanılan alışverişin tamamının ya da bir kısmının iadesi halinde, harcama sözünden eksik kalan bakiye ekstrenize yansıtılacaktır.
 • QNB First BÜMED kredi kartı sahipleri, Hediye Para kullanımı karşılığı verilmiş olan harcama sözünün %95’ini gerçekleştirmiş olmaları halinde, 2. bir Hediye Para kullanım hakkı elde edebilir. Sunulan iki Hediye Para karşılığı verilen harcama sözlerinin tamamının yerine getirilmesi halinde, yeni bir Hediye Para teklif edilir, en fazla 2 açık Hediye Para kullanımı olacak şekilde Hediye Para fırsatından sürekli yararlanılabilir.
 • Ek kartlar Hediye Para kullanımı yapamaz ancak Hediye Para kullanımı yapılan asıl karta bağlı ek kartlarla yapılan harcamalar alışveriş sözüne sayılır.
 • Ticari kullanımlar Hediye Para'dan yararlanamaz yararlansa dahi Hediye Para tutarı geri alınır. Müşterinin kredi kartını sürekli olarak ve ticari amaçla kullanması yasak olup, bu şekildeki kullanımların olması halinde Müşteri Hediye Para'dan yararlanamayacaktır. Müşterinin kredi kartını bu şekilde kullanıldığının tespiti halinde Banka, kartı iptal etmeye, Hediye Para tutarını herhangi bir bildirim yapmaksızın geri almaya yetkilidir.
 • Harcama sözünüz devam ederken, ödemelerinizdeki düzensizlik sebebiyle kredi kartı limitinizin düşürülmesi ve harcama sözünüzden eksik bakiye kalması durumunda, kalan Hediye Para bakiyesi geri alınır.
 • ParaPuan kullanılarak gerçekleştirilen harcamalar üzerinden Hediye Para kullanımı gerçekleştirilemez.

BÜMED Üyesi Müşterilerimize Özel Ayrıcalıklarla Dolu Bir Dünya...

Özel Müşteri İlişkileri Yöneticiniz ile birikimlerinizi değerlendirirken; size özel yatırım ürünleri sunan, aynı zamanda hayatın birçok alanında ayrıcalıklar tanıyan, avantajlarla dolu bir dünya QNB First’te sizi bekliyor.

BÜMED üyesi olduğunuz sürece;

 • Avantajlı İhtiyaç Kredisi Oranı: Size özel cazip faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanma imkanı.
 • Avantajlı Konut Kredisi Oranı: Size özel faiz avantajı ile konut kredisi kullanma imkanı.
 • Avantajlı Mevduat Faizi: 150.000 – 1.500.000 TL arası 32-50 gün vadeli yeni mevduatınıza özel faiz oranı.
 • Kiralık Kasa İndirimi: Sene sonuna kadar yıllık olarak kiralanacak kasaların aidatında %30 ve depozito ücretlerinde verilecek 50% indirim oranı
 • Havale & EFT: QNB Finansbank Bireysel İnternet ve Cep Şubelerinden ücretsiz havale ve EFT yapma imkanı.
 • Size özel yıllık üyelik ücreti olmadan sahip olabileceğiniz QNB First BÜMED/QNB First kredi kartlarımızın sunduğu tüm ayrıcalıklar sizleri bekliyor!
 • Üstelik, QNB First üyesi* olarak QNB First’ün bankacılık dünyasına katılabilir ve sunduğu tüm ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. QNB First bankacılık dünyasını keşfetmek için tıklayınız.

*QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 150.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 450.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.500.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza qnbfinansbank.enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

Captcha