QNB First kredi kartı sahipleri Duty Free harcamalarında da ayrıcalıklı...

İstanbul Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nda tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri döviz karşılığı duty free harcamalarını QNB First, QNB First Doctors ve QNB First BÜMED kredi kartı sahipleri 4 taksitte ödeyebiliyor. Taksit ayrıcalığından yararlanmak için 0216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet ve Concierge Hattı’nı arayarak veya 2273’e DFDORT yazarak kampanyaya katılabilirsiniz.

  • Kampanya 31 Aralık 2019’a kadar geçerlidir. QNB Finansbank kampanyayı uzatma ve erken sonlandırma hakkını saklı tutar.
  • ParaPuan kullanılarak yapılacak harcamalar taksit kampanyasına dahil değildir.
  • Kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.
  • Yasal düzenleme gereği yemek, gıda, akaryakıt, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama, kozmetik, kuyum, ofis malzemeleri ve yurt dışı alışverişleri ile hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit yapılamamaktadır. Elektronik eşya alımlarında en fazla 3 ay; havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, bilgisayar ve sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde en fazla 6 ay taksit yapılabilmektedir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.