QNB First müşterilerine özel QNB First Seyahat ve Concierge Ekibi* ile Ayrıcalıklar Sizi Bekliyor!

QNB First müşterilerine özel QNB First Seyahat ve Concierge Ekibi, hayatınıza keyif, kolaylık ve ayrıcalık katmak için her zaman yanınızda. QNB First Seyahat ve Concierge Ekibi’nin size sunduğu ayrıcalık ve kolaylıklar arasında, dünyanın her yerinden 7/24 uçak, otel ve transfer rezervasyonu yapabilmekten hediye ve çiçek gönderimine, katılmak istediğiniz etkinliklerin bilet satın alımından, size ve isteklerinize özel kişisel seyahat tasarımına dek varan, hayallerinizin ötesinde hizmetler bulunuyor.

Tüm bu ayrıcalıklardan yararlanmak için tek yapmanız gereken 0216 522 49 59 no’lu QNB First Hizmet ve Concierge Hattı’nı aramak.

*Seyahat ve Concierge Hizmetleri QNB Finansbank adına Antur Turizm A Ş ve Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. (DMS) firmalan tarafından sağlanmaktadır. QNB Finansbank'ın, Seyahat ve Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. Seyahat ve Concierge Hizmeti firmalannın verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0216) 522 49 59 numaralı hatta iletilebilir.

QNB First müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 125.000TL ve üzerinde olması, QNB Finansbank Private Banking müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 1.500.000TL olması gereklidir. QNB First Doctors kart sahiplerinin QNB First müşterisi olabilmesi için 1 takvim ayı birikim ortalamasının 125.000TL ve üzerinde olması gereklidir. QNB First BÜMED kart sahiplerinin QNB First müşterisi olabilmesi için 1 takvim ayı birikim ortalamasının 125.000TL ve üzerinde olması gereklidir.

QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

  • QNB Finansbank’ın, Seyahat ve Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır.
  • Seyahat ve Concierge Hizmeti firmalarının verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0216) 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet ve Concierge Hattı’na iletilebilir.
  • Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 01.10.2017 tarihi itibarıyla geçerli olup, QNB Finansbank’ın belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
  • QNB First Seyahat ve Concierge Ekibi tarafından sunulan seyahat ve concierge hizmetlerinden QNB First ve Private Banking üyesi müşterilerimiz faydalanabilir.