Araç kiralamada ayrıcalıklı fiyatlar ile QNB First müşterileri hep bir adım önde.

Araç kiralamada Avis’i tercih eden QNB First, QNB First Doctors ve QNB First BÜMED sahipleri 1 yıl boyunca tüm araç gruplarında %25, kampanya sayfasından yapılan online rezervasyonlarda ise %30 özel indirim ayrıcalığını elde ediyor.

Hizmetin geçerli olduğu Avis ofisleri için tıklayınız.

 • İndirimli araç kiralama hizmetinden kimler faydalanabilir?

  İndirimli araç kiralama hizmetimizden tüm QNB First, QNB First Doctors ve QNB First BÜMED kart sahipleri faydalanabilir

 • İndirimli araç kiralama hizmetinden nasıl faydalanabilirim?

  İndirimli araç kiralama hizmetinden faydalanmak için 0216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet ve Concierge Hattı’ndan 24 saat öncesinde rezervasyon yaptırmanız ve hizmet bedelini QNB First, QNB First Doctors ya da QNB First BÜMED kredi kartınızla ödemeniz yeterli!

  Araç kiralamalarında Avis’in tüm hizmet koşulları geçerlidir.

  QNB First kart sahipleri Avis’in liste fiyatları üzerinden özel indirimlerden faydalanır.

*Rezervasyon iptallerinin rezervasyon saatinden en az 4 saat önce yaptırılması gerekmektedir.

 • QNB First, QNB First Doctors ve QNB First BÜMED müşterilerine sunulan araç kiralama hizmeti kapsamında doğan tüm sorumluluklar ilgili firmaya (Otokoç Otomotiv Tic. ve San. A.Ş) ait olacak olup, QNB Finansbank A.Ş'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Araç kiralama hizmeti sebebiyle her türlü talep, istek ve şikayetleriniz için hizmeti veren firma’ya (Otokoç Otomotiv Tic. ve San. A.Ş) 0212 444 2847 nolu telefonundan ulaşabilirsiniz. Bankamıza bu yönde ileteceğiniz talep, itiraz ve şikayetleriniz de hizmet veren kuruluşa yönlendirilecektir.