Ana içeriğin başı

Duty Free Harcamalarında Taksit

Duty Free Harcamalarında Taksit

QNB First kredi kartı sahipleri Duty Free harcamalarında da ayrıcalıklı!

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri döviz karşılığı Duty Free harcamalarında, QNB First markalı kredi kartlarından herhangi biriyle yapılacak alışverişlerde 4 taksit imkanı sunulmaktadır. Taksit ayrıcalığından yararlanmak için 0216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı’nı arayarak veya 2273’e DFDORT yazarak kampanyaya katılabilirsiniz.

  • Kampanya 31 Aralık 2020’ye kadar geçerlidir. QNB Finansbank kampanyayı uzatma ve erken sonlandırma hakkını saklı tutar.
  • Kampanyadan QNB First kredi kartı sahipleri yararlanabilir. ParaPuan kullanılarak yapılacak harcamalar taksit kampanyasına dahil değildir.
  • Yasal düzenleme gereği yemek, gıda, akaryakıt, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama, kozmetik, kuyum, ofis malzemeleri ve yurt dışı alışverişleri ile hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit yapılamamaktadır. Sosyal hizmetlerle ilgili harcamalar ile kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde en fazla 6 ay; elektronik eşya alımlarında en fazla 6 ay; vergi ödemeleri, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ürünü, bilgisayar alımlarında en fazla 12 ay; elektrikli eşya alımlarına en fazla 18 ay taksit yapılabilmektedir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

Captcha