Ana içeriğin başı

Duty Free Harcamalarında Taksit

Duty Free Harcamalarında Taksit

QNB First kredi kartı sahipleri Duty Free harcamalarında da ayrıcalıklı!

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri döviz karşılığı Duty Free harcamalarında, QNB First markalı kredi kartlarından herhangi biriyle yapılacak alışverişlerde 4 taksit imkanı sunulmaktadır. Taksit ayrıcalığından yararlanmak için 0216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı’nı arayarak veya 2273’e DFDORT yazarak kampanyaya katılabilirsiniz.

  • Kampanya 31 Aralık 2021’e kadar geçerlidir. QNB Finansbank kampanyayı uzatma ve erken sonlandırma hakkını saklı tutar.
  • Kampanyadan QNB First kredi kartı sahipleri yararlanabilir. ParaPuan kullanılarak yapılacak harcamalar taksit kampanyasına dahil değildir.
  • Yasal düzenleme gereği yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama, kozmetik, kuyum, ofis malzemeleri ve yurt dışı alışverişleri ile hediye kartı, hediye çeki alımlarında taksit yapılamamaktadır. Havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda en fazla 18 ay; bilgisayar, taşımacılık, vergi ödemeleri, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda en fazla 12 ay; elektronik eşya alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde en fazla 6 ay taksit yapılabilmektedir. Taksitlendirme süreleri ve taksitlendirme yapılamayan sektörler yasal düzenlemelerle belirlenir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?