notify icon

QNB First Kütüphane, Ücretsiz Kuru Temizleme ve İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti için hizmet koşullarımız güncellenmiştir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ana içeriğin başı

QNB First Seyahat ve Concierge Ekibi

QNB First Seyahat ve Concierge Ekibi

QNB First müşterilerine özel Seyahat ve Concierge Ekibi ile ayrıcalıklar sizi bekliyor!

QNB First müşterilerine özel QNB First Seyahat ve Concierge Ekibi, hayatınıza keyif, kolaylık ve ayrıcalık katmak için her zaman yanınızda. QNB First Seyahat ve Concierge Ekibi’nin size sunduğu ayrıcalık ve kolaylıklar arasında, dünyanın her yerinden 7/24 uçak, otel ve transfer rezervasyonu yapabilmekten hediye ve çiçek gönderimine, katılmak istediğiniz etkinliklerin bilet satın alımından, size ve isteklerinize özel kişisel seyahat tasarımına kadar pek çok alanda hayallerinizin ötesinde hizmetler bulunuyor.

Tüm bu ayrıcalıklardan yararlanmak için tek yapmanız gereken 0216 522 49 59 no’lu QNB First Hizmet ve Concierge Hattı’nı aramak.

*Seyahat ve Concierge Hizmetleri QNB Finansbank adına Antur Turizm A Ş ve Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. (DMS) firmalan tarafından sağlanmaktadır. QNB Finansbank'ın, Seyahat ve Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. Seyahat ve Concierge Hizmeti firmalannın verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0216) 522 49 59 numaralı hatta iletilebilir.

QNB First müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 125.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 350.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 1.500.000 TL olması yeterlidir.

QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza qnbfinansbankenpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Hizmet Detayları

  • QNB Finansbank’ın, Seyahat ve Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır.
  • Seyahat ve Concierge Hizmeti firmalarının verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0216) 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet ve Concierge Hattı’na iletilebilir.
  • Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 01.10.2017 tarihi itibarıyla geçerli olup, QNB Finansbank’ın belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

Captcha