Ana içeriğin başı

Booking.com’da %10 İndirim!

Booking.com ile dünyayı keşfedin!

QNB First ile seyahatlerinizde ayrıcalıklısınız! Dünyayı keşfetmenizi kolaylaştıran, birbirinden güzel konaklama yerleri, çeşitli ulaşım seçenekleri ve unutulmaz deneyimleri bir arada barındıran Booking.com’da anında %10 indirim sizleri bekliyor.  

Booking.com’da %10 İndirim ayrıcalığından kimler yararlanabilir?

QNB First veya QNB First Plus müşterisi olarak, QNB First veya herhangi bir Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartınızla www.booking.com/qnbdeal linki üzerinden yapacağınız rezervasyonlarınızda %10 indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. 

Booking.com’da %10 İndirim ayrıcalığından nasıl yararlanabilirim?

QNB First veya QNB First Plus müşterisi olarak QNB First veya herhangi bir Miles&Smiles QNB Finansbank kartınızla kartınızla http://www.booking.com/qnbdeal linki üzerinden indirim bilgisi yazan konaklama yerlerinden yapacağınız rezervasyonlarınızda ödeme sayfasında çıkacak “Şimdi Öde” (Pay Now) seçeneğini seçerek anında %10 indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. 

QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 150.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 450.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.500.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank'taki birikimlerinize enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

Hizmet Detayları

  • Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar gerçekleştirilen rezervasyonlarda geçerlidir.
  • Kampanyadan sadece QNB First veya QNB First Plus üyesi müşterilerimiz QNB First veya herhangi bir Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartı ile faydalanabilir.
  • Kampanyadan anında indirim kazanılabilmesi için www.booking.com/qnbdeal linki üzerinden yapılacak rezervasyon sonrasında, ödeme sayfasında çıkacak “Şimdi Öde” (Pay Now) opsiyonun seçilmesi gerekmektedir. İndirim, Booking.com üzerinden gerçekleştirilen kredi kartı kabul edilmeyen, sonradan ödeme seçeneği kabul edilen, iptal edilen ve check-in gerçekleştirilmeyen, indirim tutarı gözükmeyen (kampanya dışı) rezervasyonlarda geçerli değildir.
  • Bu kampanya, Booking.com tarafından sunulan  indirim veya promosyon kodlarıyla birleştirilemez.
  • İndirim tutarınız rezervasyonda belirtilen tutarın %10’u kadar olacaktır .Bu tutar döviz kuruna tabi olup bazı vergileri/ücretleri içermiyor olabilir.
  • QNB First ve QNB First Plus müşterilerine sunulan ayrıcalık kapsamında QNB Finansbank A.Ş'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. QNB Finansbank’ın, herhangi bir iptal, değişiklik, ek ücret durumunda sorumluluğu bulunmamaktadır. QNB Finansbank’ın Booking.com veya tedarikçilerinin hizmet kalitesine ilişkin sorumluluğu bulunmamaktadır. Booking.com’da oluşacak her türlü talep, itiraz ve şikayet hizmet veren firmanın iletişim kanallarına iletilmelidir.  
  • QNB Finansbank değişen koşullar çerçevesinde kampanya şartlarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda kampanyadan yararlanan müşterilerimize bilgi verilecektir.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

Captcha