Ana içeriğin başı

Bodrum ve Çeşme Yaz İndirimleri

Bodrum ve Çeşme’de Seçkin Beach ve Restoranlarda İndirim Ayrıcalığı

QNB First ile Bodrum ve Çeşme’de yer alan seçkin mekanlarda indirim ayrıcalığı!

 • Yaz boyunca Bodrum’da Buddha Bar Beach, Barbarossa Restoran, Frankie Beach, Ezi Restoran, Malva Restoran, Moon Hotel Beach, Ruby Mare Restoran ve Orkide Beach’de Miles&Smiles ve QNB First/Private Banking kredi kartları ile yapılacak harcamalarda QNB First müşterilerimizi %10, QNB First Plus müşterimizi %15 indirim ayrıcalığı bekliyor.
 • Çeşme Alaçatı Beach Resort’da Miles&Smiles ve QNB First/Private Banking kredi kartları ile yapılacak Beach giriş ücreti harcamalarında QNB First müşterilerimizi %20, QNB First Plus müşterimizi %35 indirim ayrıcalığı bekliyor. 
 • Müşterilerimiz ayrıcalık kapsamında yer alan her bir mekanda aylık 2500 TL’ye kadar indirimden faydalanabilecektir. Detaylı bilgi için 0216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı’nı arayabilirsiniz.

Bodrum ve Çeşme İndirim Ayrıcalığından Kimler Faydalanabilir?

 • QNB First müşterisi olarak, ayrıcalıktan Miles&Smiles ve QNB First/Private Banking kredi kartları ile yararlanabilirsiniz.

* QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 250.000 TL, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için 750.000 TL ve Private Banking üyesi olabilmeniz için 2.500.000 TL ve üzerinde olması gereklidir. QNB Finansbank’taki aylık birikiminize enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir. 

QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma ve sonlandırma hakkı saklıdır.

Beach ve Restoranlarda İndirim Ayrıcalığından Nasıl Faydalanabilirim?

 • Muğla Bodrum’da yer alan seçkin mekanlardaki İndirim hakkınızdan QNB First/Private Banking veya Miles&Smiles kredi kartlarınızdan biriyle ödeme esnasında indirimden otomatik olarak yararlanabilirsiniz.
 • İzmir Çeşme de yer alan Alaçatı Beach Resort’de QNB First/Private Banking veya Miles&Smiles kredi kartlarınızdan biriyle yapacağınız ödeme sonrası takip eden ilk ay indirim kartınıza sağlanacaktır.
 • Ayrıcalıktan herhangi bir durumda yararlanamamanız durumunda 0216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı’nı arayabilirsiniz.

Hizmet Detayları

 • İndirimler QNB First/Private Banking veya Miles&Smiles QNB First kredi kartları ile yapılacak POS harcamasını takiben yansıyacak olup herhangi bir ek indirim talebi veya kod iletilmesi gerekmemektedir.
 • İndirim ayrıcalığı yalnızca aşağıda belirtilen mekanlarda geçerli olacaktır.
 • Beach giriş ücreti indirimi ayrıcalığı aylık paket aboneliklerde geçerli olmayıp, yalnızca günlük giriş harcamalarında geçerlidir. 
Anlaşmalı Beach ve Restoranlar
Buddha Bar Beach / Bodrum
Barbarossa Restoran / Bodrum
Frankie Beach / Bodrum
Ezi Restoran / Bodrum
Malva Restoran / Bodrum
Moon Otel Beach / Bodrum
Ruby Mare Bar ve Restoran / Bodrum
Orkide Beach / Bodrum
Alaçatı Beach Resort / Çeşme
 • Ayrıcalık 31 Ekim 2022’ye kadar geçerlidir.
 • Yaz indirimleri ayrıcalığından yararlanmak isteyen tüm müşteriler, ödemeler ve kullanım koşulları hakkındaki tüm şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Muğla Bodrum lokasyonunda QNB First müşterilerine sunulan %10 ve QNB First Plus müşterilerine sunulan %15 indirim ve İzmir Çeşme lokasyonunda QNB First müşterilerine sunulan %20 ve QNB First Plus müşterilerine sunulan %35 indirim ayrıcalığı kapsamında QNB Finansbank A.Ş'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilere verilen hizmetler sebebiyle her türlü talep, istek ve şikayetlerin muhatabı hizmeti veren kuruluştur. QNB Finansbank’ın, Bodrum ve Çeşme Yaz İndirimleri Ayrıcalık Hizmeti’nin ücretlendirmesi ve içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır.
 • Hizmet ve ayrıcalıklar hakkında güncel ve detaylı bilgi için 0216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı’nı arayabilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?