Ana içeriğin başı

Bedava Uçak Bileti

Bedava Uçak Bileti

QNB First kredi kartınızla uçak biletinizi 1.500 TL'ye varan Hediye Para ile ücretsiz alabilirsiniz!

QNB First Hizmet Hattı üzerinden tutarı 150 TL ve üzerinde olan uçak bileti alımınız ardından QNB First Hizmet Hattı’na tekrar bağlanarak Hediye Para’ya dahil olabilir, 1.500 TL’ye varan Hediye Para ile biletinizi bedavaya getirebilirsiniz!

Kullanılabilir Hediye Para’nızı öğrenmek için; HEDİYE yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 4 hanesini 2273’e gönderin!

Ne kadar Hediye Para Kullanabilirim?

Limitinize bağlı olarak banka tarafından yapılacak değerlendirmeye göre 150TL’den 1.500 TL’ye kadar Hediye Para kullanabilirsiniz.

Bilet alımında Hediye Para’yı nasıl kullanırım?

QNB First Hizmet Hattı üzerinden üzerinden QNB Finansbank POS’undan yapacağınız 150 TL ve üzeri bilet alımı sonrası programa dahil olacaksınız.

Hediye Para limitimi nasıl öğrenebilirim?

Kullanılabilir Hediye Paranızı öğrenmek için HEDİYE yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 4 hanesini 2273’e göndermeniz yeterli.

Harcama sözümü kaç ayda sağlamam gerekiyor?

150-500 TL arası teklif edilen Hediye Para için 12 ay, 500 TL üzerinde teklif edilen Hediye Para için 18 ay içerisinde harcama sözünüzü tamamlamanız gerekmektedir. Bir ay içerisinde kapatılabilecek Hediye Para tutarı en fazla 150 TL’dir.

Harcama sözümü nasıl takip edebilirim?

Kalan harcama sözünüzü, Internet Şube kanalından, ekstrelerinizden, ya da KALAN yazıp 2273’e mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.

Harcama sözümü nerelerde gerçekleştirebilirim?

Kredi kartınızdan kullandığınız nakit avans ve anında kredi işlemleri hariç tüm harcamalarınız alışveriş sözünüze dahil edilecektir.

Hediye Para ile aldığım bileti iade edersem ne olur?

Hediye Para kazandığınız alışverişinizin tamamını ya da bir kısmını iade etmeniz halinde, harcama sözünden eksik kalan bakiye ekstrenize yansıtılacaktır.

Harcama sözümü yerine getiremezsem ne olur?

Belirtilen süre sonunda harcama sözünüzden eksik kalan kalan Hediye Para bakiyesi ekstrenize yansır. Örneğin 50TL’lik Hediye Para için harcama sözünüzü sağlayamazsanız, vade sonunda 50 TL kartınıza yansıyacaktır.

Her 100TL alışveriş, 1 TL Hediye Para bakiyesi kapatır. Belirtilen süre sonunda harcama sözünden eksik kalan bakiye olması durumunda, kalan Hediye Para bakiyesi ekstrenize yansır. Örneğin 50TL’lik Hediye Para için harcama sözünüzü sağlayamazsanız, vade sonunda 50 TL kartınıza yansıyacaktır.

Kampanya Koşulları

 • Kampanyaya, ödemelerini düzenli olarak gerçekleştiren, limiti en az 1.875 TL olan QNB Finansbank bireysel kredi kartı sahipleri yararlanabilir.
 • Kampanyaya katılmak için, QNB First Hizmet Hattı üzerinden tutarı 150 TL ve üzerinde olan uçak bileti alımı sonrası QNB First Hizmet Hattı’na tekrar bağlanmalı ve Hediye Para’ya dahil olunarak harcama sözü verilmesi gerekmektedir.
 • Müşteri özelinde yapılacak değerlendirme doğrultusunda, yapılan alışverişin tümü ya da bir kısmı için Hediye Para teklif edilebilir.
 • Katılım onayı sonrası Hediye Para tutarı tek çekim alışverişlerde ilgili kartın ilk ekstresinde, taksitli işlemlerde ise ilk ekstreden itibaren taksitler halinde iade edilecektir.
 • Bir müşteriye bir seferde teklif edilebilecek en fazla Hediye Para tutarı 1.500 TL olup, henüz bakiyesi kapatılmamış tüm Hediye Para kullanımlarının toplamı da bu tutarı aşamaz.
 • 500 TL’ye kadar olan Hediye Para tekliflerinde harcama sözü 12 ay için verilecek olup, 500 TL üzeri Hediye Para kullanımlarında 18 ay harcama taahhüdü alınacaktır.
 • Her 100TL alışveriş, 1 TL Hediye Para bakiyesi kapatır. Belirtilen süre sonunda harcama sözünden eksik kalan bakiye olması durumunda, kalan Hediye Para bakiyesi ekstreye yansıtılacaktır.
 • Bir ay içerisinde kapatılabilecek Hediye Para tutarı 150 TL ile sınırlıdır.
 • Verilen harcama sözü sadece yapılan alışverişleri kapsamakta olup; nakit avans ve anında kredi işlemleri harcama sözüne dahil edilmeyecektir.
 • Hediye Para kazanılan alışverişin tamamının ya da bir kısmının iadesi halinde, harcama sözünden eksik kalan bakiye ekstrenize yansıtılacaktır.
 • CardFinans ve Fix Card sahipleri yalnızca bir kez Hediye Para kullanım hakkına sahiptir.CardFinans Xtra, QNB First BÜMED, QNB First Doctors, QNB First ve Private kredi kartı sahipleri ise, Hediye Para kullanımı karşılığı verilmiş olan harcama sözünün %95’ini gerçekleştirmiş olmaları halinde, 2. bir Hediye Para kullanım hakkı elde edebilir. Sunulan iki Hediye Para karşılığı verilen harcama sözlerinin tamamının yerine getirilmesi halinde, yeni bir Hediye Para teklif edilir, en fazla 2 açık Hediye Para kullanımı olacak şekilde Hediye Para fırsatından sürekli yararlanılabilir.
 • Ek kartlar Hediye Para kullanımı yapamaz ancak Hediye Para kullanımı yapılan asıl karta bağlı ek kartlarla yapılan harcamalar alışveriş sözüne sayılır.
 • Ticari kullanımlar Hediye Para'dan yararlanamaz yararlansa dahi Hediye Para tutarı geri alınır. Müşterinin kredi kartını sürekli olarak ve ticari amaçla kullanması yasak olup, bu şekildeki kullanımların olması halinde Müşteri Hediye Para'dan yararlanamayacaktır. Müşterinin kredi kartını bu şekilde kullanıldığının tespiti halinde Banka, kartı iptal etmeye, Hediye Para tutarını herhangi bir bildirim yapmaksızın geri almaya yetkilidir.
 • Harcama sözünüz devam ederken, ödemelerinizdeki düzensizlik sebebiyle kredi kartı limitinizin düşürülmesi ve harcama sözünüzden eksik bakiye kalması durumunda, kalan Hediye Para bakiyesi geri alınır.
 • ParaPuan kullanılarak gerçekleştirilen harcamalar üzerinden Hediye Para kullanımı gerçekleştirilemez.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?