notify icon

QNB First Kütüphane, Ücretsiz Kuru Temizleme ve İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti için hizmet koşullarımız güncellenmiştir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ana içeriğin başı

Ayrıcalıklı Mavi Yolculuk Hizmeti

Ayrıcalıklı Mavi Yolculuk Hizmeti

First class bir tatil deneyimine hazır mısınız?

First class bir tatil deneyimine hazır mısınız? Birçok ülkede binlerce gulet, katamaran, yelkenli ve motoryat arasından seçim yapmanızı sağlayarak eşsiz bir tatil deneyimi sunan Viravira üzerinden 31 Ekim 2019’a kadar yapacağınız tekne kiralama rezervasyonlarınızda QNB First’e özel ayrıcalıklı fiyatlarla Türkiye’de %15, yurtdışında %12 indirimden faydalanabilirsiniz.

Ayrıcalıklı Mavi Yolculuk Hizmeti’nden kimler faydalanabilir?

Ayrıcalıklı Mavi Yolculuk Hizmeti’nden, QNB First müşterisi olarak, QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank markalı kredi kartınız ile yararlanabilirsiniz.

QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 125.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 350.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.500.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir.

QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Ayrıcalıklı Mavi Yolculuk Hizmeti’nden nasıl faydalanabilirim?

0216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı’nı arayarak hizmetimizden faydalanmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.

Viravira üzerinden, QNB First ayrıcalığıyla, Türkiye’deki tüm tekneler için %15, yurtdışındaki tüm tekneler için %12 ayrıcalıklı fiyattan saatlik, günlük ve haftalık kiralama imkanından faydalanabilirsiniz.

Hizmet Detayları

  • İndirim oranı, internet sitesinde yer alan herhangi bir ayrım yapılmaksızın saatlik, haftalık ve günlük tekne kiralamalarında geçerli olacaktır. Ancak, bu kampanya, Viravira’nın sağladığı diğer kampanyalar, hediye çekleri ve promosyonlar ile birleştirilemez.
  • Size Viravira tarafından sağlanan indirim kodu çoklu kullanım içindir, her kullanım öncesi yeni kod almanız gerekmemektedir.
  • Viravira üzerinden Türkiye, Yunanistan, Belçika, Hollanda, Norveç, Filipinler, Polonya, Portekiz, Saint Martin, Britanya Virgin Adaları, Şeyseller, Hırvatistan, Slovenya, İspanya, Estonya, İsveç, Fransa, Tayland, Almanya, Grenada, Guadalupe, İtalya,Litvanya, Maldivler, Martinik, Karadağ arasından istediğiniz ülkede seçeceğiniz tekne tipiyle tatilinizi geçirebilirsiniz. Güncel ve detaylı lokasyon ve tekne tipleriyle alakalı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
  • Ayrıcalık 31 Ekim 2019’a kadar geçerlidir.
  • Ayrıcalıklı Mavi Yolculuk Hizmeti’nden yararlanmak isteyen tüm müşteriler, ödemeler ve kullanım koşulları hakkındaki tüm şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Ayrıcalıklı Mavi Yolculuk Hizmeti’nden QNB Finansbank adına Viravira Teknoloji ve Turizm A.Ş. firması tarafından sağlanmaktadır. Hizmet kapsamında taahhüt edilen indirim oranını müşterilere yansıtmaması veya müşterileri Viravira’dan aldıkları hizmet sebebiyle zarara uğraması halinde veya müşteriler tarafından bu hususun şikayete konu edilmesi durumunda, tek sorumlu ve muhatap Viravira Teknoloji ve Turizm A.Ş.’dir. QNB First müşterilerine sunulan Ayrıcalıklı Mavi Yolculuk Hizmeti kapsamında QNB Finansbank A.Ş'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilere verilen hizmetler sebebiyle her türlü talep, istek ve şikayetlerin muhatabı hizmeti veren kuruluştur. QNB Finansbank’ın, Ayrıcalıklı Mavi Yolculuk Hizmeti’nin ücretlendirmesi ve içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır.
  • Hizmet ve ayrıcalıklar hakkında güncel ve detaylı bilgi için 0 216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı’nı arayabilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

Captcha