Ana içeriğin başı

Araç Kiralama

Araç Kiralama

QNB First müşterileri araç kiralamada sunulan ayrıcalıklı fiyatlar ile hizmetlerin keyfine varıyor!

Avis Araç Kiralama

Araç kiralamada Avis’i tercih eden QNB First üyesi müşterilerimiz yıl boyunca tüm araç gruplarında %25, kampanya sayfasından yapılan online rezervasyonlarda ise %30 özel indirim ayrıcalığını elde ediyor.

Hizmetten Türkiye’de bulunan tüm Avis ofislerinde yararlanabilirsiniz.

İndirimli araç kiralama hizmetinden kimler faydalanabilir?

İndirimli araç kiralama hizmetimizden QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank markalı kredi kartınız ile yararlanabilirsiniz.

İndirimli araç kiralama hizmetinden nasıl faydalanabilirim?

İndirimli araç kiralama hizmetinden faydalanmak için 0216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı’ndan 24 saat öncesinde rezervasyon yaptırmanız ve hizmet bedelini QNB First markalı kredi kartlarınızdan herhangi biriyle ödemeniz yeterli!

Araç kiralamalarında Avis’in tüm hizmet koşulları geçerlidir.

QNB First kart sahipleri Avis’in liste fiyatları üzerinden özel indirimlerden faydalanır.

*Rezervasyon iptallerinin rezervasyon saatinden en az 4 saat önce yaptırılması gerekmektedir.

Hizmet Detayları

QNB First ve QNB First Doctors müşterilerine  sunulan araç kiralama hizmeti kapsamında doğan tüm sorumluluklar ilgili firmaya (Otokoç Otomotiv Tic. ve San. A.Ş) ait olacak olup, QNB Finansbank A.Ş'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Araç kiralama hizmeti sebebiyle her türlü talep, istek ve şikayetleriniz için hizmeti veren firma’ya (Otokoç Otomotiv Tic. ve San. A.Ş) 0212 444 2847 nolu telefonundan ulaşabilirsiniz. Bankamıza bu yönde ileteceğiniz talep, itiraz ve şikayetleriniz de hizmet veren kuruluşa yönlendirilecektir.

Hertz

QNB First MasterCard’ınız ile “Premium Clubs” ayrıcalıkları sizi bekliyor. Hertz’den yapacağınız araç kiralamalarında %15’e varan indirim ve araç upgrade imkanlarından yararlanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken online olarak kayıt olmak.

  • Hertz ayrıcalıklarından hemen faydalanmaya başlamak için hemen kayıt olun.
  • Bu hizmet MasterCard tarafından sağlanmakta olup, QNB First müşterilerine sunulan Premium Clubs ayrıcalıkları kapsamında QNB Finansbank’ın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilere verilen hizmetler sebebiyle her türlü talep, istek ve şikayetler için hizmeti veren kuruluşa 0 216 349 30 40 telefon numarası aracılığıyla ulaşabilirsiniz. QNB Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?