notify icon

QNB First Kütüphane, Ücretsiz Kuru Temizleme ve İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti için hizmet koşullarımız güncellenmiştir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ana içeriğin başı

Araç Kiralama

Araç Kiralama

QNB First müşterileri araç kiralamada sunulan ayrıcalıklı fiyatlar ile first class hizmetlerin keyfine varıyor!

Araç kiralamada Avis’i tercih eden hizmetinden QNB First üyesi müşterilerimiz 1 yıl boyunca tüm araç gruplarında %25, kampanya sayfasından yapılan online rezervasyonlarda ise %30 özel indirim ayrıcalığını elde ediyor.

Hizmetin geçerli olduğu Avis ofisleri için .

İndirimli araç kiralama hizmetinden kimler faydalanabilir?

İndirimli araç kiralama hizmetimizden tüm QNB First markalı kredi kartlarından herhangi biriyle yararlanabilirsiniz.

İndirimli araç kiralama hizmetinden nasıl faydalanabilirim?

İndirimli araç kiralama hizmetinden faydalanmak için 0216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet ve Concierge Hattı’ndan 24 saat öncesinde rezervasyon yaptırmanız ve hizmet bedelini QNB First markalı kredi kartlarınızdan herhangi biriyle ödemeniz yeterli!

Araç kiralamalarında Avis’in tüm hizmet koşulları geçerlidir.

QNB First kart sahipleri Avis’in liste fiyatları üzerinden özel indirimlerden faydalanır.

*Rezervasyon iptallerinin rezervasyon saatinden en az 4 saat önce yaptırılması gerekmektedir.

Hizmet Detayları

QNB First, QNB First Doctors ve QNB First BÜMED müşterilerine sunulan araç kiralama hizmeti kapsamında doğan tüm sorumluluklar ilgili firmaya (Otokoç Otomotiv Tic. ve San. A.Ş) ait olacak olup, QNB Finansbank A.Ş'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Araç kiralama hizmeti sebebiyle her türlü talep, istek ve şikayetleriniz için hizmeti veren firma’ya (Otokoç Otomotiv Tic. ve San. A.Ş) 0212 444 2847 nolu telefonundan ulaşabilirsiniz. Bankamıza bu yönde ileteceğiniz talep, itiraz ve şikayetleriniz de hizmet veren kuruluşa yönlendirilecektir.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

Captcha