notify icon

QNB First Kütüphane, Ücretsiz Kuru Temizleme ve İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti için hizmet koşullarımız güncellenmiştir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ana içeriğin başı

Size Özel Motovale Hizmeti

Size Özel Motovale Hizmeti

İstanbul’da aracınızla bir yere gittiniz, fakat dönüşte aracınızı kullanmak istemiyorsanız QNB First ayrıcalığı ile size bir telefon kadar yakın özel şoförünüz var.

Diyelim ki akşam aracınızla dışarı çıktınız fakat dönüşte aracınızı kullanmak istemiyorsunuz ya da kullanacak durumda değilsiniz. “Taksiye mi binsem?” diye düşünüyorsunuz ama bir yandan da aracınızı bulunduğu yerde bırakmak istemiyorsunuz.

İşte tam bu durum için bir çözümümüz var: QNB First Motovale Hizmeti!

Motovale şoförünüz özel katlanabilir motosikletiyle bulunduğunuz yere gelir. Motosikletini katlayıp kılıfıyla birlikte aracınızın bagajına koyar, montunu çıkarır ve bir anda takım elbiseli şık bir şoföre dönüşür! Motovale şoförünüz sizi kendi aracınızla gitmek istediğiniz yere bırakırken, siz rahatlar ve özel şoför keyfini yaşarsınız.

Motovale hizmeti, QNB First markalı kredi kartı sahiplerine %50 indirim ayrıcalığıyla!

Motovale hizmetinden kimler faydalanabilir?

Motovale hizmeti QNB First markalı kredi kartı sahiplerine %50 indirim ayrıcalığıyla sunulmaktadır. QNB First markalı ek kart sahipleri QNB First veya Private Banking üyesi olmaları* halinde Motovale Hizmeti’nden faydalanabilirler.

Ücretli QNB First kredi kart ve ek kartlarından birine sahip olan müşterilerimiz ise bu hizmetten herhangi bir koşul olmaksızın faydalanabilirler.

Motovale hizmetinden nasıl faydalanabilirim?

Motovale hizmetinden faydalanmak için tek yapmanız gereken hafta içi 17:00-00:00, hafta sonları ise 17:00-02:00 saatleri arasında 0216 522 49 59 no’lu QNB First Hizmet ve Concierge Hattı’nı aramak ve bu özel hizmetten yararlanmak istediğiniz saatten en az 2 saat önce rezervasyon yaptırmak!

Hizmet saatleri belirtilen rezervasyon saatlerinin dışında da olabilir.

Motovale hizmeti hangi illerde geçerlidir?

Motovale hizmeti sadece İstanbul ili içerisinde geçerlidir.

Motovale İstanbul fiyat tarifesi için tıklayın.

QNB First müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 125.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 350.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 1.500.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir.

QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Hizmet Detayları

  • Motovale rezervasyon değişiklik veya iptali için en az 1 saat önceden 0216 522 49 59 no’lu QNB First Hizmet ve Concierge Hattı aranmalıdır.
  • QNB First markalı kredi kartı sahiplerine Motovale liste fiyatı üzerinden %50 indirim uygulanmakta olup, indirimli ücret ay sonunda kredi kartınıza yansıtılacaktır.
  • Güzergâh değişikliği yapmak veya iki nokta arasında başka bir adrese uğranmak istenirse bu bilgi rezervasyon yaptırırken belirtilmelidir.
  • Motovale hizmetinden yararlanmak için hafta içi 17:00-00, hafta sonu ise 17:00-02:00 saatleri arasında hizmetten yararlanmak için kullanımdan en az 2 saat önce rezervasyon yaptırılmalıdır.
  • Motovale hizmeti İstanbul'da sunulmaktadır.
  • Motovale'nin bekleme ücreti her 15 dakika için 12 TL olarak hesaplanır. Rezervasyon değişikliği veya iptali, hizmetin alınacağı saatten en az 1 saat önce 0216 522 49 59 no’lu QNB First Hizmet ve Concierge Hattı’na bildirilmelidir. Bilgi verilmemesi halinde Motovale tarafından 70 TL bildirimsiz iptal bedeli kesilecektir.
  • Müşterinin beklediği ve motovalenin hizmet saatinde gelmediği durumlarda, ilk 15 dakika ücretsizdir; ardından her 15 dakika için 10 TL indirim yapılır.
  • Motovale firmasının yoğunluk veya başka bir sebeple hizmet veremediği durumlarda QNB Finansbank sorumlu değildir.
  • QNB First müşterilerine sunulan motovale hizmeti kapsamında QNB Finansbank A.Ş'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilere verilen hizmetler sebebiyle her türlü talep, istek ve şikayetlerin muhatabı hizmeti veren kuruluştur.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

Captcha