notify icon

QNB First Kütüphane, Ücretsiz Kuru Temizleme ve İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti için hizmet koşullarımız güncellenmiştir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ana içeriğin başı

QNB First Restoran İndirimi

QNB First Restoran İndirimi

QNB First ayrıcalıklarını tüm restoranlarda doyasıya yaşayarak first class yemeklerin tadını çıkarabilisiniz...

QNB First ile %15 Restoran İndirimi

Değerli müşterilerimiz, kampanyaya katılım koşullarımız 18 Nisan 2019 tarihi itibari ile güncellenmiştir. Kampanyadan QNB First kredi kartı sahibi müşterilerimiz yalnızca QNB First ya da Private Banking üyesi olma koşuluyla faydalanabileceklerdir. QNB First müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 125.000 TL ve üzerinde olması, Private Banking müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 1.500.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

Mevcutta kampanyaya kayıtlı olan ancak QNB First ya da Private Banking üyesi olmayan kart sahiplerinin ödül kazanımları 20 Haziran 2019 tarihi itibari ile sona erecektir. Ek olarak, bu tarih itibari ile, 150 TL ve üzeri restoran harcamalarına indirim verilecektir.

QNB First BÜMED kart sahibi müşterilerimiz, restoran kampanyası ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirler.

QNB First ya da Private Banking üyesi olarak, QNB First kredi kartınız ile yurt dışında her gün; yurt içinde ise hafta sonu tek seferde 150 TL ve üzeri restoran harcamalarınıza aylık 150 TL’ye kadar %15 indirimden yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya QNB First kartınız ile katılmak için GURME yazıp 2273’e SMS gönderebilirsiniz.

Hizmet Detayları

 • Kampanyadan sadece QNB First ya da Private Banking üyesi müşterilerimiz QNB First kredi kartları ile faydalanabilir.
 • Kampanyaya katılmak isteyen QNB First ya da Private Banking üyesi ve QNB First kredi kartına sahip müşterilerin harcama yapmadan önce GURME yazıp banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır. Kampanyaya katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamında tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri restoran harcamalarından %15 indirim kazanılabilecek olup, her ay maksimum kazanılabilecek indirim tutarı 150 TL ile sınırlıdır.
 • Restoran harcamalarından indirim kazanılabilmesi için harcama yapılan üye işyerinin yemek sektöründe faaliyet göstermesi ve üye işyeri sektör kodunun yemek / restoran olması gerekmektedir.
 • Kampanya; Ekstre Sözüne Restoran İndirimi, Private ile %20 Restoran İndirimi ve QNB First BÜMED ile %15 Restoran İndirimi kampanyaları ile birleştirilemez olup, bu kampanyalara aynı zaman diliminde kayıt olunmamaktadır.
 • Kampanyaya dahil olan müşteriler, QNB First ya da Private Banking üyesi oldukları sürece, sign-in oldukları tarihten itibaren 1 yıl boyunca indirim fırsatından yararlanmaya devam edecektir.
 • Kampanyaya dahil olan müşteriler, QNB First ya da Private Banking üyelik koşullarını sağlamadığında indirimden faydalanamayacaktır.
 • Kampanyadan sadece QNB First asıl kart sahipleri yararlanabilecek olup, ek kart, sanal kart ve ParaPuan kullanılarak yapılacak harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Müşterilerin, kampanyadan çıkış yaparak tekrar kampanyaya kayıt olabilme hakkı 5 kere ile sınırlıdır.
 • Müşteri sign-in olduğu tarihten itibaren 1 aylık dönemler içerisinde en fazla 150 TL indirimden yararlanabilir.
 • Kampanyadan çıkış yapmak istemeniz durumunda 0216 522 49 59 no’lu QNB First Hizmet ve Concierge Hattı’nı arayarak çıkış işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • QNB Finansbank değişen koşullar çerçevesinde kampanya şartlarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda tarafınıza SMS ile bilgi verilecektir.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

Captcha