notify icon

QNB First Kütüphane, Ücretsiz Kuru Temizleme ve İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti için hizmet koşullarımız güncellenmiştir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ana içeriğin başı

QNB First Restoran İndirimi

QNB First Restoran İndirimi

 

QNB First ile %15 Restoran İndirimi

Değerli müşterilerimiz, 1 Ekim 2019 itibarıyla restoran kampanyasına yeni kayıt sona ermiştir.
1 Ekim 2019 tarihi öncesinde kampanyaya kayıt olmuş QNB First ya da Private Banking üyesi* müşterilerimiz, QNB First kredi kartı ile yurt dışında her gün; yurt içinde ise hafta sonu tek seferde 150 TL ve üzeri restoran harcamalarına aylık 150 TL’ye kadar %15 indirimden yararlanabilir.

Hizmet Detayları

 • Kampanyadan sadece 1 Ekim 2019 tarihinden önce kayıt olmuş QNB First ya da Private Banking üyesi müşterilerimiz, QNB First kredi kartları ile faydalanabilir. 1 Ekim sonrasında QNB First ya da Private Banking üyelik koşullarını sağlamadığı için kampanyadan çıkan müşterilerimiz kampanyaya tekrar kayıt olamayacaktır.
 • Kampanya kapsamında tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri restoran harcamalarından %15 indirim kazanılabilecek olup, her ay maksimum kazanılabilecek indirim tutarı 150 TL ile sınırlıdır.
 • Restoran harcamalarından indirim kazanılabilmesi için harcama yapılan üye işyerinin yemek sektöründe faaliyet göstermesi ve üye işyeri sektör kodunun yemek / restoran olması gerekmektedir.
 • Kampanya; Ekstre Sözüne Restoran İndirimi, Private ile %20 Restoran İndirimi ve QNB First BÜMED ile %15 Restoran İndirimi kampanyaları ile birleştirilemez olup, bu kampanyalara aynı zaman diliminde kayıt olunmamaktadır.
 • Kampanyadan sadece QNB First asıl kart sahipleri yararlanabilecek olup, ek kart, sanal kart ve ParaPuan kullanılarak yapılacak harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Müşteri kayıt olduğu tarihten itibaren 1 aylık dönemler içerisinde en fazla 150 TL indirimden yararlanabilir.
 • Kampanyadan çıkış yapmak istemeniz durumunda 0216 522 49 59 no’lu QNB First Hizmet Hattı’nı arayarak çıkış işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • QNB Finansbank değişen koşullar çerçevesinde kampanya şartlarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda tarafınıza SMS ile bilgi verilecektir.

  **Kampanyadan yalnızca QNB First ya da Private Banking müşterileri faydalanabilmektedir. QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 125.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 350.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.500.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir.
  QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

Captcha