notify icon

QNB First Kütüphane, Ücretsiz Kuru Temizleme ve İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti için hizmet koşullarımız güncellenmiştir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ana içeriğin başı

QNB First Alfred Ekibi

QNB First Alfred Ekibi

Aracınızı kullanmak istemiyorsanız, gitmek istediğiniz yere kendi aracınızın rahatlığında özel şoför hizmetiyle ulaşmak istiyorsanız; aracınızın muayeneye gitmesi gerekiyorsa ancak vaktiniz yoksa QNB First Alfred Ekibi first class hizmetlerle yanınızda!

Aracınızı kullanmak istemiyorsanız, gitmek istediğiniz yere kendi aracınızın rahatlığında özel şoför hizmetiyle ulaşmak istiyorsanız; aracınızın muayeneye gitmesi gerekiyorsa ancak vaktiniz yoksa QNB First yanınızda! Özel şoför, araç muayene ve servise götürme, lastik değiştirme hizmetlerimizle sizi kendi aracınızın rahatlığında, özel şoför eşliğinde hizmet noktalarımız arasında güvenle taşıyoruz ve aracınızın muayenesini sizi yormadan gerçekleştiriyoruz!

QNB First Alfred Ekibi ayrıcalıklarından kimler faydalanabilir?

QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank markalı kredi kartı sahipleri başka bir koşul aranmaksızın yararlanabiliyor.

QNB First Alfred Ekibi ayrıcalıklarından nasıl faydalanabilirim?

Tek yapmanız gereken, (0216) 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı’nı arayarak talebinizi iletmek.

QNB First Alfred Ekibi ayrıcalıkları hangi illerde geçerlidir?

QNB First Alfred Ekibi hizmetleri sadece İstanbul’da geçerlidir.

QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 125.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 350.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.500.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir.

QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Hizmet Detayları – Özel Şoför Hizmeti

Rezervasyon

 • Özel şoför hizmetimizden faydalanmak için yapmanız gereken transferinizden en geç 3 saat önce (0216) 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı’nı arayarak rezervasyon yaptırmak.
 • Rezervasyonunuz alındıktan sonra , QNB First Alfred Ekibi’nden size hizmet verecek olan görevli şoförün ismi ve cep telefonu SMS ile tarafınıza gönderilecektir.

Ücretlendirme

 • QNB First Alfred Ekibi Özel Şoför Hizmeti ulaşım ücreti, QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank markalı kredi kartı sahiplerine saat başına 127,5 TL’dir.
 • Özel Şoför Hizmeti rezervasyonlarında QNB First Alfred Ekibi personelinin sizinle buluştuğu saatten, sizi istediğiniz adrese bırakana kadar olan hizmet süresi esas alınacaktır.
 • İster kredi kartınız ile, ister nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Rezervasyonunuz sırasında ödeme şeklinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.

Rezervasyon Değişikliği veya İptali Bildirim Gecikmeleri

 • İptal taleplerinizi mesai saatleri (09.00-23.00) içinde transferinizden en az 1 saat önce 0216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı’nı arayarak yapmanız gerekmektedir. Mesai saatleri, haftanın 7 günü 09:00-23:00 saatleri arasıdır.
 • Hizmet saatine 1 saatten daha az kalan zaman diliminde gerçekleşmiş iptallerde hizmet bedelinin %50’si tahsil edilmektedir.
 • Değişikliklerde ise müşteri ile QNB First Alfred Ekibi görevlisinin buluşacağı lokasyon ile alakalı bir değişiklik varsa yine en az 1 saat öncesinde bilgi verilmelidir.

QNB First veya Private markalı kredi kartı sahipleri müşterilerine sunulan özel şoför, araç muayene, servise götürme ve lastik değiştirme hizmetleri kapsamında doğan tüm sorumluluklar ilgili firmaya (Alfred Concierge Tanıtım Hizmetleri TİC. A.Ş.) ait olacak olup, QNB Finansbank A.Ş'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Özel şoför, araç muayene, servise götürme ve lastik değiştirme hizmetleri sebebiyle her türlü talep, istek ve şikayetleriniz için hizmeti veren firma’ya (Alfred Concierge Tanıtım Hizmetleri TİC. A.Ş.) 444 82 53 nolu telefonundan ulaşabilirsiniz. Bankamıza bu yönde ileteceğiniz talep, itiraz ve şikayetleriniz de hizmet veren kuruluşa yönlendirilecektir.

Hizmet Detayları – Araç Muayene, Servise Götürme ve Lastik Değiştirme

Rezervasyon

 • Araç muayene, servise götürme ve lastik değiştirme hizmetlerimizden faydalanmak için tek yapmanız gereken (0216) 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı’nı arayarak yararlanmak istediğiniz hizmet için rezervasyon yaptırmak.
 • QNB First Alfred Ekibi görevlileri sizi evinizden, ofisinizden, havaalanından teslim alıp istediğiniz adrese teslim edebilirler. Ayrıca Alfred’in hizmet verdiği rezidans, ofis ve AVM’lerde QNB First Alfred Ekibi görevlilerine ulaşabilirsiniz.
 • Araç muayene, servise götürme ve lastik değiştirme hizmetlerinin her biri 1 gün sürmektedir. Aracınız sabah havaalanından, evden, ofisten veya AVM’den alınır, gün sonunda muayenesi yaptırılmış, servise götürülmüş veya lastikleri değiştirilmiş aracınızla istediğiniz yerden karşılanırsınız.

Ücretlendirme

 • QNB First Alfred araç muayene ve servise götürme, lastik değiştirme hizmetleri ücreti, QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank markalı kredi kartı sahiplerine hizmet başına 233,75 TL’dir.
 • Araç muayene, servise götürme ve lastik değiştirme hizmetlerinden yararlanmak isteyen tüm müşteriler Alfred Hizmet Bedeli’ni (233,75 TL) ve araç muayene hizmetinden faydalanmaları durumunda TUVTURK’ün araç muayene bedelini ödeyeceklerini kabul etmiş sayılırlar.

Rezervasyon Değişikliği veya İptali Bildirim Gecikmeleri

 • İptal taleplerinizi mesai saatleri (09.00-23.00) içinde transferinizden en az 1 saat önce 0216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı’nı arayarak yapmanız gerekmektedir. Mesai saatleri, haftanın 7 günü 09:00-23:00 saatleri arasıdır. Hizmet saatine 1 saatten daha az kalan zaman diliminde gerçekleşmiş iptallerde hizmet bedelinin %50’si tahsil edilmektedir.
 • Değişikliklerde ise müşterinin alınacağı lokasyon ile alakalı bir değişiklik varsa yine en az 1 saat öncesinde bilgi verilmelidir.

Genel Şartlar

 • QNB First Alfred özel şoför, araç muayene, servise götürme ve lastik değiştirme hizmeti Alfred firması tarafından sağlanmaktadır. Hizmet sırasında oluşabilecek her türlü durumdan Alfred firması sorumludur.
 • QNB Finansbank’ın, özel şoför, araç muayene, servise götürme ve lastik değiştirme hizmeti ücret, hizmet koşulları ve içeriğinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 • QNB First Alfred özel şoför, araç muayene, servise götürme ve lastik değiştirme hizmetlerinden yararlanmak isteyen tüm müşteriler transfer şartları, ödemeler ve bekleme ücretleri hakkındaki tüm şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.
 • QNB First, QNB First Doctors ve Private müşterilerine sunulan özel şoför, araç muayene, servise götürme ve lastik değiştirme hizmetleri kapsamında QNB Finansbank A.Ş’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilere verilen hizmetler sebebiyle her türlü talep, istek ve şikayetlerin muhatabı hizmeti veren kuruluştur.
 • QNB First Alfred Özel Şoför, Araç Muayene, Servise Götürme ve Lastik Değiştirme Hizmetleri belirli bir ekip tarafından verilmektedir. İlgili firmanın yoğunluk veya başka bir sebeple hizmet veremediği durumlardan QNB Finansbank sorumlu değildir.

QNB First, QNB First Doctors ve Private müşterilerine sunulan özel şoför, araç muayene, servise götürme ve lastik değiştirme hizmetleri kapsamında doğan tüm sorumluluklar ilgili firmaya (Alfred Concierge Tanıtım Hizmetleri TİC. A.Ş.) ait olacak olup, QNB Finansbank A.Ş'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Özel şoför, araç muayene, servise götürme ve lastik değiştirme hizmetleri sebebiyle her türlü talep, istek ve şikayetleriniz için hizmeti veren firma’ya (Alfred Concierge Tanıtım Hizmetleri TİC. A.Ş.) 444 82 53 nolu telefonundan ulaşabilirsiniz. Bankamıza bu yönde ileteceğiniz talep, itiraz ve şikayetleriniz de hizmet veren kuruluşa yönlendirilecektir.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

Captcha