Ana içeriğin başı

Digiturk İndirimi

Digiturk İndirimi

QNB First üyeleri kendilerine sunulan avantajlı Digiturk indirimlerinden yararlanarak hayatta bir adım önde olmanın keyfine varıyor.

İster futbol heyecanıyla evinizi tribüne çevirin, ister sinema keyfi yaşayın. Digiturk’ün en çok tercih edilen spor paketlerine ve beIN Movies ekranlarında her ay yayınlanan 1000’e yakın filme QNB First markalı kredi kartlarınız ile 12 ay boyunca sadece 8 aylık yayın bedeli karşılığında sahip olabilirsiniz.

İndirimli Digiturk ayrıcalığından kimler faydalanabilir?

Digiturk kampanyamızdan QNB First markalı kredi kartı sahipleri başka bir koşul aranmaksızın yararlanabiliyor.

İndirimli Digiturk ayrıcalığından nasıl faydalanabilirim?

Tek yapmanız gereken, (0216) 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı’nı arayarak talebinizi iletmek.

QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Hizmet Detayları

 • Digiturk hizmetinden QNB First markalı kredi kartlarından herhangi biriyle yararlanabilirsiniz.
 • Digiturk paketlerinde sunulan ayrıcalıklar;
  • QNB First ayrıcalığı ile Digiturk’ün “Ailenin Yıldızı” paketine aylık 45 TL’ye sadece 8 ay ödeyerek 12 ay boyunca sahip olma imkanına ek 1 ay boyunca “Sporun Yıldızı” ve “Dizi” paketlerinden ücretsiz yararlanma.
  • QNB First ayrıcalığı ile Digiturk’ün “Filmin Yıldızı” paketine aylık  69 TL’ye sadece 8 ay ödeyerek 12 ay boyunca sahip olma imkanına ek 1 ay boyunca “Sporun Yıldızı” ve “Dizi” paketlerinden ücretsiz yararlanma.
  • QNB First  ayrıcalığı ile Digiturk’ün “Sporun Yıldızı” paketine aylık 169 TL’ye sadece 8 ay ödeyerek 12 ay boyunca sahip olma imkanına ek 1 ay boyunca “Yıldız Dolu” paketinden ücretsiz yararlanma.
 • Digiturk kampanyamız için talepler sadece (0216) 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı üzerinden alınmaktadır. Alınan talepler Digiturk’e iletilecek ve en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.
 • Digiturk kampanyamızdan yararlanabilmeniz için mevcutta Digiturk üyeliğiniz bulunmamalıdır.
 • Sunulan kampanya kapsamında QNB First müşterilerine sunulan Digiturk kampanyası kapsamında QNB Finansbank A.Ş'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilere verilen hizmetler sebebiyle her türlü talep, istek ve şikayetlerin muhatabı hizmeti veren kuruluştur.
 • QNB Finansbank’ın Digiturk kampanyası hizmet koşulları ve içeriğinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?