Ana içeriğin başı

Venedik

Venedik

Aşıklar şehiri olarak bilinen Venedik; karnavalı, kanalları ve gondolları ile tam bir masal diyarı. Paskalya’ya hazırlık niteliğinde yapılmakta olan karnavalda ise şehrin her bir yanı müzik ve maskeli partilerle dolup taşıyor. San Marco Meydanı, Büyük Kanal, Rialto Köprüsü ve Dükler Saray’ı ise görülmeye değer. Ayrıca festivalin en özel maskeli balo davetlerine özel davetiye ayrıcalığı da sizleri bekliyor.

Bu unutulmaz deneyimi yaşamanız için QNB First Seyahat ve Concierge Ekibi;

- 2 kişilik paket için kişi başı 650 Euro’dan başlayan fiyatlarla
- THY ile aktarmasız gidiş - dönüş uçak bileti
- Metropole Hotel 2 gece konaklama
- Özel rehber ile karnavalın en özel alanlarını kapsayan tur programı
- Havalimanına delüks araç ile transfer

hizmetlerini kapsayan harika bir paket hazırladı.

  • Venedik seyahat paketi 31/01/2018 tarihine kadar geçerlidir.
  • Seyahat ve Concierge Hizmetleri QNB Finansbank adına Antur Turizm A.Ş ve Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. (DMS) firmaları tarafından sağlanmaktadır. QNB Finansbank’ın, Seyahat ve Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. Seyahat ve Concierge Hizmeti firmalarının verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0216) 522 49 59 numaralı hattına iletilebilir.
  • QNB First müşterisi olabilmeniz için aylık birikim ortalamanızın 125.000TL ve üzerinde olması gereklidir. QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.
  • Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 01.10.2017 tarihi itibarıyla geçerli olup, QNB Finansbank’ın belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

Captcha