Ana içeriğin başı

Provence

Provence

En iyi zamanı olan bahar aylarında, uçcuz bucaksız şarap bağları ve küçük ama iddialı lezzet durakları ile Provence farklı bir Fransa resmi çizmektedir. QNB First Seyahat ve Concierge Ekibi’nin 23 Nisan tatili için size özel hazırladığı bu pakette, 18. yüzyıl saflığından esinlenen Le Pigonnet kır evinde konaklama ayrıcalığı yaşayacaksınız.

  • Le Pigonnet’de 20-24 Nisan arası 4 gece konaklama
  • THY ile gidiş-dönüş ekonomi sınıf Marsilya uçak bileti
  • Lüks araç ile gidiş-dönüş havalimanı transferi

Kişi başı 800 EUR’dan başlayan fiyatlarla QNB First Seyahat ve Concierge Ekibi ile rezervasyon yaptırmak için 0216 522 49 59 no’lu QNB First Hizmet ve Concierge Hattı’nı arayabilirsiniz.

  • Seyahat ve Concierge Hizmetleri QNB Finansbank adına Antur Turizm A.Ş ve Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. (DMS) firmaları tarafından sağlanmaktadır. QNB Finansbank’ın, Seyahat ve Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. Seyahat ve Concierge Hizmeti firmalarının verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0216) 522 49 59 numaralı hattına iletilebilir.
  • QNB First müşterisi olabilmeniz için aylık birikim ortalamanızın 125.000TL ve üzerinde olması gereklidir. QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.
  • Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 01.03.2018 tarihi itibarıyla geçerli olup, QNB Finansbank’ın belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

Captcha