Ana içeriğin başı

Malta

Malta

Kültür, eğlence, doğa ve sakinliği size aynı anda vadeden Afrika ile Avrupa’nın arasında, Akdeniz’in ortasında irili ufaklı adalardan oluşan bu muhteşem şehir kesinlikle görülmeye değer. Keşfedilmeyi bekleyen pek çok arkeolojik kalıntı, dalış meraklıları için biçilmiş kaftan olan muhteşem denizi ise Malta’yı özel yapan nedenlerden. Farklı kültürlerin etkisi ile harmanlanan Malta Mutfağı’nı demenizi ise mutlaka öneririz.

- Le Meridien St Julian’s Otel vb. 5 yıldızlı otellerde 3 Gece kahvaltı dahil konaklama
- Gidiş – dönüş havaalanı transferi

Kişi başı 350 Euro’dan başlayan fiyatlarla rezervasyon yaptırmak için 0216 522 49 59 no’lu QNB First Hizmet ve Concierge Hattı’nı arayabilirsiniz.

  • Seyahat ve Concierge Hizmetleri QNB Finansbank adına Antur Turizm A.Ş ve Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. (DMS) firmaları tarafından sağlanmaktadır. QNB Finansbank’ın, Seyahat ve Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. Seyahat ve Concierge Hizmeti firmalarının verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0216) 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet ve Concierge Hattı’na iletilebilir.
  • QNB First müşterisi olabilmeniz için aylık birikim ortalamanızın 125.000TL ve üzerinde olması gereklidir. QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.
  • Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 01.05.2018 tarihi itibarıyla geçerli olup, QNB Finansbank’ın belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

Captcha