Ana içeriğin başı

Koh Samui

Koh Samui

Cennet adası olarak bilinen ada, hindistan cevizi ağaçları sebebi ile Coco Island olarak da anılıyor. Tropik iklimi ile sıcak bir tatil yapmak isteyenler için en uygun dönem diyebiliriz. Koh Samui’de özel tekne ve sürat motorları ile yüzlerce katılımcı ile gerçekleşen dillere destan Dolunay Partileri’ne katılabilir, dünyaca ünlü Thai masajı, özel tekne ile koyları ziyaret ve dalış cenneti olan Koh Samui’de dalış deneyimlerini yaşayabilirsiniz.

Bu unutulmaz deneyimi yaşamanız için QNB First Seyahat ve Concierge Ekibi;

- 2 kişilik paket için kişi başı 7.000 TL’den başlayan fiyatlarla
- THY ile Bangkok ve Bangkok Havayolları ile aktarmalı gidiş - dönüş uçak bileti
- SALA Samui Resort & Spa Hotel’de 3 gece konaklama
- Havalimanına lüks araç ile transfer

hizmetlerini kapsayan harika bir paket hazırladı.

  • Koh Samui seyahat paketi 31/01/2018 tarihine kadar geçerlidir.
  • Seyahat ve Concierge Hizmetleri QNB Finansbank adına Antur Turizm A.Ş ve Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. (DMS) firmaları tarafından sağlanmaktadır. QNB Finansbank’ın, Seyahat ve Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. Seyahat ve Concierge Hizmeti firmalarının verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0216) 522 49 59 numaralı hattına iletilebilir.
  • QNB First müşterisi olabilmeniz için aylık birikim ortalamanızın 125.000TL ve üzerinde olması gereklidir. QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.
  • Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 01.10.2017 tarihi itibarıyla geçerli olup, QNB Finansbank’ın belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

Captcha