notify icon

QNB First Kütüphane, Ücretsiz Kuru Temizleme ve İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti için hizmet koşullarımız güncellenmiştir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ana içeriğin başı

Kıbrıs

Kıbrıs

Yılbaşına Kıbrıs’ın kendine özgü atmosferinde, sevdiğiniz sanatçılar eşliğinde girmek ister misiniz? Yaz aylarındaki popülerliğini kış aylarında da kaldığı yerden devam ettiren Akdeniz’in cennet köşesi Kıbrıs, güzel bir yılbaşı geçirmeniz için hazır!

  • Seyahat ve Concierge Hizmetleri QNB Finansbank adına Antur Turizm A.Ş ve Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. (DMS) firmaları tarafından sağlanmaktadır. QNB Finansbank’ın, Seyahat ve Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. Seyahat ve Concierge Hizmeti firmalarının verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler 0212 318 57 57 no’lu Private Banking Hizmet ve Concierge Hattı’na iletilebilir.
  • Private Banking müşterisi olabilmeniz için aylık birikim ortalamanızın 1.500.000TL ve üzerinde olması gereklidir. QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.
  • Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 20.12.2018 tarihi itibarıyla geçerli olup, QNB Finansbank’ın belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

Captcha