Ana içeriğin başı

Dubai

Dubai

Alışverişsiz bir Dubai tatili düşünülemez. Dünyanın en büyük alışveriş merkezi ünvanını elinde tutan ve içindeki dev akvaryumuyla da görülmeye değer olan Dubai Mall’dan, bir kayak pistine ev sahipliği yapan Mall of Emirates’e dek birçok farklı tema ve büyüklükte alışveriş merkezi bulunuyor. Dubai’nin ışıltısı gece hayatına da yansıyor. Ayrıca çölde safari ile adrenalin dolu bir deneyim sizi bekliyor. 4x4 araçlarla kum tepelerinin üzerinde tam gaz ilerlerken çölün uçsuz bucaksızlığına hayran kalacaksınız. Hava karardığında ortaya çıkan yıldızlar ise sizi büyüleyecek.

Bu unutulmaz deneyimi yaşamanız için QNB First Seyahat ve Concierge Ekibi;

- 2 kişilik paket için kişi başı 850 Euro’dan başlayan fiyatlarla
- THY ile gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
- Havaalanı-Otel-Havaalanı transferi
- 5 Yıldızlı Mövenpick Hotel Jumeirah Beach otelde 4 Gece oda kahvaltı konaklama
- 4X4 araçlarla çölde safari ve yıldızların altında BBQ akşam yemeği

hizmetlerini kapsayan harika bir paket hazırladı.

0216 522 49 59 no’lu QNB First Hizmet ve Concierge Hattı’nı arayarak tüm detayları öğrenebilirsiniz.

  • Dubai seyahat paketi 31/12/2017 tarihine kadar geçerlidir.
  • Seyahat ve Concierge Hizmetleri QNB Finansbank adına Antur Turizm A.Ş ve Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. (DMS) firmaları tarafından sağlanmaktadır. QNB Finansbank’ın, Seyahat ve Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. Seyahat ve Concierge Hizmeti firmalarının verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0216) 522 49 59 numaralı hattına iletilebilir.
  • QNB First müşterisi olabilmeniz için aylık birikim ortalamanızın 125.000TL ve üzerinde olması gereklidir. QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.
  • Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 01.10.2017 tarihi itibarıyla geçerli olup, QNB Finansbank’ın belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

Captcha