notify icon

QNB First Kütüphane, Ücretsiz Kuru Temizleme ve İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti için hizmet koşullarımız güncellenmiştir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ana içeriğin başı

Chamonix

Chamonix

Mont Blanc dağının eteklerinde yer alan, Fransa’nın en eski köyü Chamonix dünyanın ilk kış olimpiyatlarına ev sahipliği yapmış ve yine dünyanın ilk 10 sıralamasında yer alan kayak merkezidir.

Kayak keyfinin yanı sıra dağ eteklerinde yan yana dizili lezzetli mutfaklara sahip restoranları, cafeleri, mimarisi ile öne çıkan evleri cazibesini daha da arttırıyor. Ayrıca Montenvers Tepesi’ndeki buz denizi Mer de Glace adlı buzul görülmeye değer. Yine sembol dağı olan Aiguille du Midi dağına teleferik ile 20 dk. içerisinde 1.000 metreden 3.800 metreye çıkış yapmanızı ve bu muhteşem manzarayı deneyimlemenizi mutlaka öneririz.

Bu unutulmaz deneyimi yaşamanız için QNB First Seyahat ve Concierge Ekibi;

- 2 kişilik paket için kişi başı 3.500 Euro’dan başlayan fiyatlarla
- THY ile aktarmasız gidiş - dönüş uçak bileti
- Grand Hôtel des Alpes Hotel’de 2 gece konaklama
- Havalimanına lüks araç ile özel transfer

hizmetlerini kapsayan harika bir paket hazırladı.

  • Chamonix seyahat paketi 31/01/2018 tarihine kadar geçerlidir.
  • Seyahat ve Concierge Hizmetleri QNB Finansbank adına Antur Turizm A.Ş ve Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. (DMS) firmaları tarafından sağlanmaktadır. QNB Finansbank’ın, Seyahat ve Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır.Seyahat ve Concierge Hizmeti firmalarının verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0216) 522 49 59 numaralı hattına iletilebilir.
  • QNB First müşterisi olabilmeniz için aylık birikim ortalamanızın 125.000TL ve üzerinde olması gereklidir. QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.
  • Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 01.10.2017 tarihi itibarıyla geçerli olup, QNB Finansbank’ın belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

Captcha