Ana içeriğin başı

Cape Town

Cape Town

Afrika’nın incisi ya da Afrika’nın Avrupalısı Cape Town’a gitmek için çok fazla sebebiniz var. Modern bir dünya başkenti, aynı zamanda bir o kadar da zıt ve renkli Afrika kültürü ile tam bir kültürel mozaik! Robbens adası, Kirstenbosch Botanik Bahçesi, Clifton Sahili, Boulder plajı, enfes yemekleri, son dönemlerde oldukça popüler olan şarapları… Cape Town’a gitmişken mutlaka vahşi doğada safariyi, dünyanın en uzun bungee jumping atlayışı olan köpekbalığı dalışını ve Table Mountain’da gün batımı keyfini deneyimlemenizi öneririz.

Bu unutulmaz deneyimi yaşamanız için QNB First Seyahat ve Concierge Ekibi;

- 2 kişilik paket için kişi başı 800 Euro’dan başlayan fiyatlarla
- THY ile aktarmasız gidiş - dönüş uçak bileti
- Radisson Blu Waterfront Hotel’de 2 gece konaklama
- Özel rehberli Cape Town şehir turu
- Havalimanına delüks araç ile transfer

hizmetlerini kapsayan harika bir paket hazırladı.

  • Cape Town seyahat paketi 31/01/2018 tarihine kadar geçerlidir.
  • Seyahat ve Concierge Hizmetleri QNB Finansbank adına Antur Turizm A.Ş ve Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. (DMS) firmaları tarafından sağlanmaktadır. QNB Finansbank’ın, Seyahat ve Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. Seyahat ve Concierge Hizmeti firmalarının verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0216) 522 49 59 numaralı hattına iletilebilir.
  • QNB First müşterisi olabilmeniz için aylık birikim ortalamanızın 125.000TL ve üzerinde olması gereklidir. QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.
  • Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 01.10.2017 tarihi itibarıyla geçerli olup, QNB Finansbank’ın belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

Captcha