Ana içeriğin başı

Bali

Bali

Uçsuz bucaksız deniz, beyaz kumlar ve egzotik bir adada olması, her sene milyonlarca turisti kendisine çekmesi için en önemli nedenler...Ayrıca Bali Türk vatandaşlarından da vize istemiyor. QNB First Seyahat ve Concierge Ekibi, bu egzotik ve huzurlu adada muhteşem bir tatil için size özel bir paket hazırladı! 28 Nisan 2018 çıkışlı 5 gece Bali Turu için

  • Qatar Havayolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
  • Bali’deki en trend noktalardan biri olan Nusa Dua’da yer alan Grand Mirage Otel’de deluxe bahçe manzaralı odada 5 gece kahvaltı dahil konaklama
  • Gidiş-dönüş havalimanı transferi

imkanları sunuluyor.

Çift kişilik odada kişi başı 1,020 USD’dan başlayan fiyatlarla QNB First Seyahat ve Concierge Ekibi ile rezervasyon yaptırmak için 0216 522 49 59 no’lu QNB First Hizmet ve Concierge Hattı’nı arayabilirsiniz.

  • Seyahat ve Concierge Hizmetleri QNB Finansbank adına Antur Turizm A.Ş ve Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. (DMS) firmaları tarafından sağlanmaktadır. QNB Finansbank’ın, Seyahat ve Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. Seyahat ve Concierge Hizmeti firmalarının verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0216) 522 49 59 numaralı hattına iletilebilir.
  • QNB First müşterisi olabilmeniz için aylık birikim ortalamanızın 125.000TL ve üzerinde olması gereklidir. QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.
  • Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 01.03.2018 tarihi itibarıyla geçerli olup, QNB Finansbank’ın belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

Captcha